Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
solarium - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Zdrowy tryb życia (/forum-zdrowy-tryb-%C5%BCycia.html)
+--- Wątek: solarium (/t-solarium)

1 2


solarium - mry - 02-05-2012 07:58 PM

u was na solarium wpuszczaja od 18 roku zycia?Confused

u mnie w tym:solarium tak;p


RE: solarium - Marta33 - 04-18-2014 12:48 PM

Nie a powinni moim zdaniem


RE: solarium - karo.palka - 09-27-2014 08:41 PM

przyznam, że nie trafiłam na solarium, w którym ktokolwiek pytałby o wiek. a szkoda


RE: solarium - doncia7 - 02-13-2015 03:51 AM

Solarium na prawdę szkodzi skórze, nie warto...

Zapraszam na stronę http://www.itlina.com.pl/


RE: solarium - aurela - 03-24-2015 07:48 AM

u nie nie sprawdzają wieku, a szkoda, później ma się trochę więcej oleju w głowie i może niektóre z tych dziewczyn by odpuściły..


RE: solarium - dominikarosa - 03-26-2015 09:26 PM

Moim zdaniem od czasu do czasu nie zaszkodzi...


RE: solarium - gabrysiakornak - 05-20-2015 10:38 PM

Moim zdaniem solarium powinno być od 18 tak samo jak alkohol i inne używki. To nie są żarty zwłaszcza, że nikt tam nie będzie kontrolował ile osoba sobie wykupi minut bo wiadomo, że im więcej tym dla nich lepiej, a nasza skóra może bardzo ucierpieć.


RE: solarium - zuzalis - 06-22-2015 05:07 PM

Nie, a powinni. I jeszcze przed skorzystaniem dawać do podpisania dokument w którym by wyszczególniono wszystkie skutki korzystania z solarium.


RE: solarium - Aldi - 08-17-2015 08:31 PM

patrząc na niektóre dziewczyny czy kobiety to rzeczywiście solarium to chyba jakiś rodzaj uzależnienia. Ostatnio widziałam kobietę, którą jak zobaczyłam z tyłu jej kolor skóry to byłam święcie przekonana, że to Murzynka. Oczywiście każdy powinien sam myśleć o swoim zdrowiu, ale przydałoby się jakby przed wejściem na opalanie przedstawiali informacje o jego szkodliwości.


RE: solarium - kora22 - 09-18-2015 08:49 AM

Mnie też nigdy nikt nie pytał o wiek, choć rzeczywiście warto by było, albo ograniczać ilość choć ciężko takie coś wprowadzić. Najlepiej edukować młode dziewczyny czym to grozi Smile