Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Ciąża a zespół cieśni nadgarstka - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Ciąża a zespół cieśni nadgarstka (/t-ci%C4%85%C5%BCa-a-zesp%C3%B3%C5%82-cie%C5%9Bni-nadgarstka)



Ciąża a zespół cieśni nadgarstka - AniteB - 01-15-2010 09:21 PM

Witam. Jestem w ciaży w siódmym miesiącu. Miesiąc temu zaczęło mi się drętwienie w rękach, początkowo to zbagatelizowałam ale robiło się i robi coraz gorzej! Po drętwieniu rąk przyszedł czas na ból w łokciu a teraz brak czucia w palcach, neurolog zdiagnozował zespół cieśni nadgarstka od zatrzymania wody w organiźmie (powodem jest ciaża) i zlecił fizykoterapie i zastrzyki przeciwazapalne - w kontakcie z ginem otrzymałam info że w ciąży nie moge korzystać z fizykoterapii, czy ktoś mógłby mi doradzić jakie ćwiczenia można wykonywać aby polepszyć sprawność ręki?
Neurolog mnie postraszył i powiedział, że nie zawsze to po ciąży schodzi i potrzebne jest operacyjne nacięcie czegoś w nadgarstku w celu przywrócenia sprawności rąk....
HuhHuhHuh