Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Zapalenie błony naczyniowej oka. - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Zapalenie błony naczyniowej oka. (/t-zapalenie-b%C5%82ony-naczyniowej-oka)



Zapalenie błony naczyniowej oka. - ZedsDead032 - 02-15-2012 05:05 PM

Witam.

Trzy tygodnie temu zdiagnozowano u mnie zapalenie błony naczyniowej oka lewego. Objawem było kłucie oka przy patrzeniu na boki i przy zamykaniu powieki. Dostałam leki Encorton 5m 3x po śniadaniu i trzy razy po obiedzie, Dalacin C, Krople Atropina, Naclof, DexAmethason. Nie miałam czerwonego oka ani żadnych innych objawów. Co tydzień kontrolę oko się poprawia zeszłam z Encortonu 2 tabletki rano przez siedem dni. Mój niepokój budzi w dalszym ciągu delikatne kłucie przy zamkniętej powiece. Wczoraj 14.02.2012 byłam na kontroli oko się goi lecz dzisiaj gdy wstałam oko znowu mnie delikatnie kłuje gdy mam zamknięta powiekę. Moje pytanie czy to delikatne kłucie jest związane ze zmniejszeniem sterydów czy może zapalenie powróciło martwię się i nie wiem co robić następna wizytę kontrolną mam za dwa tygodnie proszę o pomoc.