Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
odstawienie relanium - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Nałogi, uzależnienia (/forum-na%C5%82ogi-uzale%C5%BCnienia.html)
+--- Wątek: odstawienie relanium (/t-odstawienie-relanium)



odstawienie relanium - bonheureuse - 02-13-2010 08:46 PM

może mi ktoś udzielić informacji jak bezpiecznie odstawić relanium ?


RE: odstawienie relanium - bonheureuse - 02-13-2010 09:03 PM

Bardzo proszę o pomoc i udzielenie mi informacji jak bezpiecznie odstawić lek relanium. W pierwszych trzech dobach przyjmowałem 3 razy 1 tabl. [w sumie 15mg], w czwartej dobie tylko 5mg, w piątej znów 15mg, następnie przez 5 dni 2 razy po 5mg, w jedenastej dobie 10mg Relanium oraz 5mg Cloranxenu, w dwunastej dobie nie przyjmowałem żadnej dawki a dzisiaj 0,5 tabl. Relanium ... Dodatkowo stosuję od dwóch dni lek Fevarin [po 1 tabl]. Cloranxen stosuję jedynie doraznie, chociaż w chwili obecnej jestem w stanie poradzić sobie bez tego leku. Jednak w sytuacjach koniecznych chciałbym zamienić Relanium na Cloranxen W związku z obawą o reakcje odstawienne chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób odstawić Relanium tak, by nie przyniosło to negatywnych skutków. Z góry dziękuję za odpowiedź.


RE: odstawienie relanium - kasgader - 02-29-2012 10:30 PM

Kto Ci taką terapię zaaplikował? Ty musisz odbudować układ nerwowy bo bedziesz dostawałcoraz mocniejsze uzalezniacze i nie poradzisz sobie. pozdrawiam


RE: odstawienie relanium - Pati33 - 11-20-2013 04:46 PM

Tutaj radziłabym skonsultować się z lekarzem. Lepiej nic nie robić na własną rękę.


RE: odstawienie relanium - zdrowytomek - 02-02-2016 05:24 PM

ja też radzę zapytać lekarza. Relanium to silny lek, nie wiadomo jakie skutki może nieść nagłe odstawienie;/


RE: odstawienie relanium - Telimena1221 - 02-12-2016 12:44 PM

wiadomo, nie warto tego odstawiać tak od razu, bo możesz mieć kłopoty zdrowotne przez to, wydaje mi się, że powinnaś przede wszystkim iść do doktora i spytać czy to w ogóle można tak od razu odstawić, on Ci powie, czy można czy nie można, a jak można to w jakich dawkach odstawiać, takie nagłe odstawienie to może się dla Ciebie skończyć bardzo niedobrze. w związku ztym idź do lekarza a nie działają na swoją rękę, bo naprawdę nie warto


RE: odstawienie relanium - cezary24 - 05-30-2016 02:54 PM

Myślę że forum nie jest najlepszym miejscem na porady do tego typu, bardzo poważnej sprawy. Udaj się i skonsultuj koniecznie ze specjalistą !


RE: odstawienie relanium - NeoNeoAsa - 06-16-2016 06:47 AM

też mam takie zdanie na ten temat ... forum jest dobre, żeby się skonsultować itd no ale jeśli naprawdę nam coś dolega to w takim wypadku tylko lekarz ... inaczej może jeszcze bardziej się pogorszyć