Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
a co na kaca? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Nałogi, uzależnienia (/forum-na%C5%82ogi-uzale%C5%BCnienia.html)
+--- Wątek: a co na kaca? (/t-a-co-na-kaca)

1 2 3 4


RE: a co na kaca? - karjes - 06-15-2015 02:24 PM

Ja przed pójściem spać zawsze wypijam co najmniej litr wody, najlepiej z sokiem z cytryny. Pomaga Smile


RE: a co na kaca? - balbinka5 - 07-27-2015 08:22 AM

Najlepszym lekiem na kaca jest brak alkoholu Smile


RE: a co na kaca? - aurela - 09-28-2015 12:40 AM

ja przede wszystkim staram się zawsze uzupełnić braki witamin w organizmie, także zarzucam sobie jakieś wapno, kompleks witamin i magnez przede wszystkim, bo zawsze mam jakieś skurcze mięśni, drgania powieki itp, a można sobie poczytać o tym, że to skutki niedoboru głównie magnezu właśnie http://www.magnefar.pl/?page_id=3053 . Poza tym zawsze muszę się dobrze wyspać i wziąć prysznic - takie trio mi zawsze pomaga Smile


RE: a co na kaca? - Okielznana - 01-18-2016 02:38 PM

No na kaca na pewno nie jest dobry tzw. klin. Coś o tym wiem, bo mam w domu taki problem z bratem. Ile przeszliśmy z rodzicami, ile spraw było w sądzie o leczenie. Udało się, my wygraliśmy tą walkę, a brat dalej walczy o siebie w ośrodku OAZA. Dobrze, że mają tam wykwalifikowaną kadrę, która umie pomóc w każdej sytuacji, łatwo nie jest, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Dla zainteresowanych - mówię o terapeutach z tego ośrodka: http://www.terapie-uzaleznien.com.pl/osrodek Walczcie o swoich bliskich, niezależnie od tego jak was ranią!


RE: a co na kaca? - dynamical - 01-29-2016 11:44 AM

stara wypróbowana metoda to woda z ogórków czy też gorący rosół z duza ilościa tłuszczu. to zdecydowanie powinno postawić na nogiWink


RE: a co na kaca? - moniaczek - 07-25-2016 01:50 PM

Wysiłek fizyczny i porządne śniadanie, najlepej składające się z jajek. I uzupełnianie elektrolitów. A jak to nie pomaga, a kac jest nie do zniesienia, najlepiej napić się odrobiny alkoholu, ale też nie przesadzić, żeby następnego dna nie było powtórki z rozrywki Big Grin


RE: a co na kaca? - Polkjuhaa - 08-04-2016 07:02 AM

dokladnie., kac to kac, trzeba sobie z tym jakos poradzic/. Wydaje mi sie, ze wysilek fizyczny to bardzo dobre rozwiazanie. Zawsze jak mnie meczy syndrom dnia poprzedniego no to wlasnie lecze sie takimi wlasnie preparatami Tongue czyli ide cos zrobic porzadnie na powietrzu. Wtedy czlowiek od razu szybciej zaczyna czuc sie znacznie lepiej. Takze jak masz taki problem to przede wszystkim idz cos zrob i klopot szybko minie. A jesli chodzi o sniadanie, to tez racja. trzeba zjesc cos pozywnego, zeby wrocily czlowiekowi sily do zycia


RE: a co na kaca? - izabell - 08-12-2016 03:25 PM

Dok z pomidorów. Wysiłek fizyczny to samobój dla naszego organizmu. Ewentualnie lekki spacer - to tak.


RE: a co na kaca? - Jasmin - 08-22-2016 03:44 PM

herbata gorzka z cytryną, rosołek tłusty i będzie się żyć Smile


RE: a co na kaca? - adas1995 - 01-27-2017 08:08 PM

ja osobiscie uzywam zwyklej Aspiryny przed piciem i na drugi dzien rano tez. stawia na nogi