Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
tańsze zamienniki tabletek antykoncepcyjnych - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Sfera intymna (/forum-sfera-intymna.html)
+--- Dział: Antykoncepcja (/forum-antykoncepcja.html)
+--- Wątek: tańsze zamienniki tabletek antykoncepcyjnych (/t-ta%C5%84sze-zamienniki-tabletek-antykoncepcyjnych)

1 2 3 4 5 6


RE: tańsze zamienniki tabletek antykoncepcyjnych - karo.palka - 09-28-2014 05:03 PM

A mnie nigdy nikt nie zaproponował tańszego zamiennikuSad biorę Yasminelle i przyznam, że całkiem sporo mnie to kosztuje. Można to faktycznie zastąpić czymś tańszym?


RE: tańsze zamienniki tabletek antykoncepcyjnych - malwinko - 02-20-2015 03:32 PM

Tabletki wcale nie są takie drogie... Bez przesady


RE: tańsze zamienniki tabletek antykoncepcyjnych - gabrysiakornak - 05-08-2015 06:17 PM

Różnice między poszczególnymi markami są rzeczywiście bardzo duże. Szkoda, że lekarze nie patrzą na to jaki budżet ma pacjentka i nie proponują żadnych zamienników.


RE: tańsze zamienniki tabletek antykoncepcyjnych - NewNails - 05-12-2015 10:17 PM

ja za swoje płace ok 20 zł za opakowanie, więc to wcale nie jest dużo


RE: tańsze zamienniki tabletek antykoncepcyjnych - wiktoriamadak - 05-19-2015 04:38 PM

No różnice jednak są bo niektóre koszują 20zł, a niektóre 50 czy nawet więcej


RE: tańsze zamienniki tabletek antykoncepcyjnych - korneliabaryza - 05-20-2015 11:25 AM

Moje tabletki kosztują nieco ponad 40zł ale mam pewność, że jest to produkt dobrze do mnie dobrany i dobrej jakości więc nie przeszkadza mi to


RE: tańsze zamienniki tabletek antykoncepcyjnych - AnnaDz - 10-11-2015 03:30 PM

Branie tabletek ma swoje plusy i minusy, zdrowotne oczywiście. Przede wszystkim w naszym kraju lekarze nie przeprowadzają odpowiednich badań przed zapisaniem jakichkolwiek tabletek hormonalnych a co dopiero kupowanie zamienników proponowanych przez farmaceutę w aptece, często po zaledwie dwuletniej szkole zaocznej z tytułem technika... A czy dziewczyny macie pewność, że takowy farmaceuta nie otrzymuje od danego producenta leku "gratyfikacji" za większą sprzedaż a wcale nie jest to identyczny skład jak zapisanego leku przez lekarza??? Należy sobie zadać to pytanie decydując się na proponowany zamiennik, żeby kiedyś nie okazało się, że mamy nagle jakieś zawroty głowy, bule podbrzusza, plamienia czy odpukać raka szyjki macicy o którym można poczytać na [url] http://tojefura.com/rak-szyjki-macicy.html [/url]. Trzeba mysleć....