Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Plany na wakacje - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Inne (/forum-inne.html)
+--- Dział: Hydepark (/forum-hydepark.html)
+--- Wątek: Plany na wakacje (/t-plany-na-wakacje)

1 2 3


RE: Plany na wakacje - Zebrik34 - 06-29-2016 12:14 PM

My z kumplami postanowiliśmy się wybrać w tripa po europie, tylko potrzebujemy jeszcze jakiegoś dobrego auta Smile


RE: Plany na wakacje - ebalans - 06-30-2016 12:33 PM

Najlepiej zostać w kraju i pozwiedzać naszą piękną Polskę, jest wiele rzeczy których na pewno każdy z nas nie widział Wink


RE: Plany na wakacje - Demu24 - 07-05-2016 06:10 PM

Dokładnie, tu na prawdę jest sporo ciekawych miejsc.


RE: Plany na wakacje - M3tius - 07-08-2016 08:37 AM

W tym roku stawiamy na Grecję Smile


RE: Plany na wakacje - pelicja - 08-11-2016 07:33 PM

A ja jak patriotka - będę w kraju. Smile Razem z narzeczonym zamierzamy pojeździć po Polsce, żeby zobaczyć zapomniane, rzadko odwiedzane zabytki. Ile pięknych kościołów, pałacy czy nawet zamków jest w naszym kraju, a tak mało docenia się te obiekty.


RE: Plany na wakacje - m.michalsky - 09-20-2016 10:16 AM

Razem z rodziną spędziliśmy wakacje nad polskim morzem. Zdrowo - codziennie jeździliśmy na rowerach - ale też poleniuchowaliśmy trochę na plaży.


RE: Plany na wakacje - ewelinaaa92 - 02-08-2017 06:27 PM

Oczywiście, w tym roku licze na chorwacje parę dni Smile


RE: Plany na wakacje - agataia91 - 04-05-2017 10:32 PM

Mi od zawsze marzyła się wycieczka do Paryża . Tyle czasu prosiłam mojego męża , abyśmy w końcu tam pojechali . No i w tym roku zgodził się , jedziemy w sierpniu na tydzień do Francji Smile.


RE: Plany na wakacje - milla - 07-12-2017 02:42 PM

Również chciałabym wybrac się do Paryża. I na pewno w przyszłóści pojadę. Poczekam jednak aż wszystko się tam uspokoi. Nie mam ochoty wybierać się tam gdy sytuacja jest tak niestabilna. Na razie wolę wypoczywać w Polsce.

W tym roku ponownie wracamy na Mazury ( do tego samego hotelu zresztą). Mazurskiego raju w miejscowości Ruciane Nida. Maja tam jedna z lepszych kuchni w Polsce:
http://www.mazurskiraj.pl/restauracje/tawerna-nad-jeziorem