Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Drętwienie lewej strony ciała, duszności ... - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Drętwienie lewej strony ciała, duszności ... (/t-dr%C4%99twienie-lewej-strony-cia%C5%82a-duszno%C5%9Bci)



Drętwienie lewej strony ciała, duszności ... - magmaruss - 02-27-2014 10:17 PM

Witam.

Od niedawna pojawiły się u mnie problemy zdrowotne, a dokładnie od tygodnia. Zaczęło się pewnego poranka gdy wypiłem kawę na czczo po czym miałem problemy z oddychaniem, drgawki i słabo się czułem. Trafiłem na SOR, dostałem kroplówki jedną z glukozą a później z magnezem. Wypuszczono mnie i następnego dnia przyszedłem znowu, gdyż miałem uczucie zdrętwiałej lewej połowy ciała tj. twarzy, ręki, nogi. Położono mnie w szpitalu na obserwację na 3 dni. Porobili mi badania krew, mocz, EKG, USG szyji i brzucha, tomografię, tomografię oraz rentgeny klatki piersiowej. Wszystko wyszło pozytywnie. Jedyne co wykryli to zakrzywiony odcinek szyjny do przodu, ale zlekceważyli to. Dodatkowo miałem robione EEG, ale na wyniki muszę poczekać tydzień jeszcze. Teraz jestem w domu i nadal czuję lewą rękę i nogę, ale w trochę inny sposób tak jakby się szybciej męczyły. Przykładowo gdy dzisiaj byłem na bieganiu po godzinie lewa noga była już przemęczona przy czym prawa ledwo odczuła trening. Na dodatek czułem jak by ta noga była sztywna i tak samo z lewą ręką przy trzymaniu jej w pozycji do biegania strasznie się przemęczyła i zaczęła boleć jakby łapała już swój limit przy czym prawa była swobodna i w ogóle tego nie odczuła. Dodam, że trenuję kolarstwo, dodatkowo robię inne ćwiczenia ogólnorozwojowe. Z odżywek stosuję tylko białko i kreatynę czyli nic szkodliwego. Aktualnie odstawiłem kompletnie odżywki. Proszę was o pomoc w diagnozie, bo już nie wiem gdzie z tym iść, lekarze w szpitalu myślą, że sobie to uroiłem i wysłali mnie do psychiatry ... Rodzice mi nie wierzą i trzymają stronę lekarzy, mówią żebym przestał o tym myśleć, kiedy ja wcale o tym nie myślę.

PS. Zapomniałem dodać, że miewam lekkie problemy z oddychaniem, które trwają niedługi czas, które da się wytrzymać i pojawiają się w południe i wieczorem.

Jeszcze raz proszę o pomoc, to być może przynajmniej podsunę jakąś myśl lekarzowi rodzinnemu, żeby dał mi skierowanie do jakiegoś specjalisty.

Pozdrawiam,
Kamil