Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
bol konczyn po zmarznieciu - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: bol konczyn po zmarznieciu (/t-bol-konczyn-po-zmarznieciu)

1 2


bol konczyn po zmarznieciu - Olga1 - 03-01-2014 12:50 AM

Witam, od jakiegoś czasu zaważyłam u siebie dziwną zależność, mianowicie kiedy zmarznę, a potem się zagrzeje występują u mnie bóle kończyn. Nie bolą mnie wszystkie, czasami boli mnie noga a czasami ręka. Ból staje się coraz bardziej dokuczliwy. Nie boli mnie w jednym konkretnym miejscu mam wrażenie ze kiedy boli boli mnie cała kość, albo żyły, to dosyć tępy i jak gdyby drętwiejący ból. Za każdym razem uczucie bólu nasila sie coraz bardziej. Co to może być? Czy mam z tym iść do lekarza, czy to po prostu moje przewrażliwienie? Bardzo dziękuje z góry za odpowiedzi. :)


RE: bol konczyn po zmarznieciu - Klinika Zdrowej Kości - 08-26-2014 12:52 PM

Z każdym bólem powinno się iść do lekarza. Nie musi to być coś bardzo poważnego od razu, ale lepiej sprawdzić wszystko za wczasu Smile


RE: bol konczyn po zmarznieciu - maryla9 - 03-17-2015 11:44 PM

Ciężko stwierdzić o co chodzi, najlepiej iść do lekarza..


RE: bol konczyn po zmarznieciu - delilaght - 08-17-2016 10:06 PM

Mnie z haluksami pomógł dr Popow i jest już teraz ok.


RE: bol konczyn po zmarznieciu - portka - 08-22-2016 11:57 AM

Koniecznie do dobrego lekarza


RE: bol konczyn po zmarznieciu - Lumax112 - 09-28-2016 03:59 PM

Bardzo możliwe, że masz niepoprawne krążenie w kończynach, według mnie powinnaś pójść z tym do specjalisty, ponieważ mogą się pojawić jakieś powikłania. Słabe krążenie często przejawia się już na starsze lata. Smile
Pozdrawiam
_______________
http://trusty.pl/


RE: bol konczyn po zmarznieciu - Maciej P. - 10-07-2016 12:46 PM

Można próbować leczyć się własnymi sposobami jednak nic nie tracisz wizyta u lekarza
Pozdrawiam !


RE: bol konczyn po zmarznieciu - regina - 01-02-2017 02:18 PM

To sa pewnie problemy z krążeniem, tak mi to wygląda. Trzeba się skonsultowac z lekarzem i wszystko sie wyjaśni Smile


RE: bol konczyn po zmarznieciu - Tereska - 01-04-2017 09:49 AM

Mój ojciec ma podobnie i to rzeczywiście jest problem z krążeniem


RE: bol konczyn po zmarznieciu - martynaly1991 - 02-22-2017 02:36 PM

Bóle kończyn przy marznięciu może być objawem reumatyzmu , mogą być to wady stawów czy mięśni np.zapalenie . Jeżeli uczucie bólu wydaje się że to żyły to może być to złe krążenie krwi . Należy to skonsultować z lekarzem , ponieważ może być to coś poważnego .