Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Narkotyki to zło - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Zdrowy tryb życia (/forum-zdrowy-tryb-%C5%BCycia.html)
+--- Wątek: Narkotyki to zło (/t-narkotyki-to-z%C5%82o)



Narkotyki to zło - Nora - 03-01-2014 11:47 PM

Każdy wie, że narkotyki są złe, a że rzucić coś w co się już wdepnęło to tym bardziej wiadomo. Takim osobom pomaga właśnie klinika Medox http://medox.org.pl/


RE: Narkotyki to zło - karo.palka - 09-28-2014 05:06 PM

Takich klinik jest całe mnóstwo, ale trzeba pamiętać, że liczy się nie tylko sam detoks, który owszem jest ważny, ale sam nie wystarczy. Znaczenie ma też psychoterapia. Bez niej i tak się wróci do nałogu i tak


RE: Narkotyki to zło - NewNails - 05-12-2015 10:16 PM

Dokładnie tego jest jak grzybów po deszczu, ale najlepiej iść tam, gdzie mamy jakieś opinie itp.


RE: Narkotyki to zło - patrycjaknut - 05-12-2015 10:53 PM

Zawsze najlepiej jeśli ktoś nam poleci takie miejsce, bo pewnie można też się naciąć na jakieś pseudokliniki - powinniśmy sprawdzić kto tam pracuje, jakie mają kwalifikacje.


RE: Narkotyki to zło - kingawisla - 06-26-2015 03:45 PM

Przede wszystkim to ważne jest wsparcie otoczenia, odcięcie się od dawnych znajomych, którzy w tym pomagali i pomoc psychologa..


RE: Narkotyki to zło - nina955 - 03-13-2017 02:31 PM

Najlepiej to w ogóle nie zaczynać brać, to wtedy nie będzie się trzeba martwić jak rzucić.


RE: Narkotyki to zło - mysia0054 - 03-20-2017 07:20 PM

Kliniki są różne, najważniejsze to przede wszystkim chcieć i mieć wsparcie w rodzinie


RE: Narkotyki to zło - martynaly1991 - 03-20-2017 08:22 PM

Myślę, że jeżeli ktoś już popadanie w jakiś nałóg to ratunkiem dla niego jest psychoterapia . Mam znajomych , którzy niestety musieli już się z tym spotkać i opowiadają , że to im najwięcej pomaga .


RE: Narkotyki to zło - majczykowa - 08-08-2017 11:07 AM

Syn mojej koleżanki ze szkoły z którą mam jeszcze kontakt telefoniczny ma problemy z narkotykami i to jest wykanczające dla całej rodziny. Nałog co nie tylko niszczy ta osobe co jest uzależniona ale też wszystkich dokoła, straszna tragedia jak takie coś jest w rodzinie. Trzeba strasznie dzieci obserować i od razu jak sie coś dzieje to reagować.


RE: Narkotyki to zło - justdobosz21 - 08-09-2017 02:23 PM

najlepiej to w ogóle nie zaczynać z nimi przygody