Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Ciągła zmiana diagnozy i leków - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Ciągła zmiana diagnozy i leków (/t-ci%C4%85g%C5%82a-zmiana-diagnozy-i-lek%C3%B3w)



Ciągła zmiana diagnozy i leków - Willbesomeone - 11-12-2014 12:17 PM

Witam, potrzebuję porady. Jakiś czas temu zaczęły mi się problemy zdrowotne, postanowiłam więc zacząć „od nowa” (choć w zasadzie nie jestem taka stara!). Lekarze nie potrafili zdiagnozować, co mi jest więc napychali mnie lekami na wszystko, które w zasadzie tylko pogarszały mój stan zdrowia – uwierzcie, że miałam wszystkie możliwe skutki uboczne. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Jak na razie odstawiłam wszystkie leki i rzuciłam palenie – myślę, że czuję się lepiej. Podpowie mi ktoś jak chronicie się przed chorobą? Jakie kroki powinnam podjąć?


RE: Ciągła zmiana diagnozy i leków - Panikara - 11-13-2014 09:43 AM

(11-12-2014 12:17 PM)Willbesomeone napisał(a):  zaczęły mi się problemy zdrowotne

A jakie w ogóle masz objawy? Skoro brałaś leki, to na coś były one wypisywane. Oczywiście zmiana trybu życia na zdrowy jeszcze nikomu nie zaszkodziłaSmile


RE: Ciągła zmiana diagnozy i leków - Willbesomeone - 11-13-2014 01:21 PM

Wszystko zaczęło się od nagłych skoków ciśnienia, potem doszły napady gorąca – ale takie, że aż się rozbieram i nagle robi mi się strasznie zimno, krwotoki z nosa, trudności z przełykaniem, czasami nie mogę złapać oddechu i aż łzy mi się cisną do oczu. Jak mi zrobili ekg to wyszło niedokrwienie serca, w wynikach badań krwi bardzo podwyższone TSH, pozostałe rzeczy trochę za wysoko, trochę za nisko – rzadko kiedy w normie. Jestem przerażona, boję się, że to rak tylko lekarze chcą się upewnić i nic głośno nie mówią...