Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Uroda (/forum-uroda.html)
+--- Dział: Dieta (/forum-dieta.html)
+--- Wątek: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów? (/t-jak-zmotywowa%C4%87-m%C4%99%C5%BCczyzn%C4%99-do-zrzucenia-zb%C4%99dnych-kilogram%C3%B3w)

1 2


Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów? - Willbesomeone - 11-12-2014 12:25 PM

Witam, mój narzeczony ma delikatnie ujmując "kilka kilogramów w zapasie":) Nie ukrywam, że jest aktywny fizycznie, ale lubi także dobrze zjeść. W jaki sposób wpływacie na swoich partnerów? Macie jakieś wypracowane metody?


RE: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów? - Panikara - 11-13-2014 09:49 AM

Mężczyźni zazwyczaj są wyjątkowo "honorowi" - może wejdź mu delikatnie na ambicje i powiedz, że po prostu nie potrafi się wziąć za siebie. Myślę, że może to poskutkować odpowiedzią jak z reklamy: "Ja nie potrafię, ja?!":) Załóż się z nim o coś na czym mu zależy - oczywiście mam raczej na myśli Wasze wspólne "zabawy", a nie nową grę komputerowąTongue


RE: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów? - Willbesomeone - 11-13-2014 01:42 PM

Co do diety myślę, że należy wykluczyć lub zminimalizować: tłuszcze zwierzęce, smażone czerwone mięso i sól. Podczas smażenia wydziela się akroleina i aflatoksyny – czynniki rakotwórcze. Czyli najlepiej spożywać pokarmy gotowane w wodzie, na parze, ewentualnie surowe.


RE: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów? - klara68 - 02-27-2015 04:23 AM

Jeżeli ty gotujesz to postaraj się zacząć od diety - przede wszystkim wiele potraw przygotowuj na parzę i zredukuj węglowodany np. białe pieczywo i ziemniaki!


RE: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów? - adam20 - 03-04-2015 12:06 PM

powiedz mu w prost ze jest za gruby i niech sie weźmie za siebie hehe


RE: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów? - NewNails - 05-12-2015 10:19 PM

to z tymi ambicjami jest dobre, jak powiesz mu że nie wierzysz, że jest w stanie coś zrobić, to zrobi wszystko, żeby udowodnić że jest inaczej


RE: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów? - m.michalsky - 09-20-2016 10:15 AM

Przeglądanie zdjęć umięśnionych mężczyzn też działa - moja żona "opatentowała" ten sposób i poskutkowało. Wink


RE: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów? - terracotta - 10-13-2016 01:22 PM

powiedzieć "rozwód jak będziesz gruby" Big Grin


RE: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów? - Fuzzyk2 - 11-12-2016 03:51 PM

Mój facet sam się zmotywował, gdy dowiedział się, że nie bardzo odpowiada mi jego niezdrowy tryb życia.


RE: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów? - wojowniczka - 12-15-2016 10:37 AM

Co jakiś czas mimochodem skomentuj faceta na ulicy albo w telewizji "ale ciacho" czy coś tak pół żartem żeby wyczuł aluzję Wink