Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Skuteczność prezerwatywy - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Sfera intymna (/forum-sfera-intymna.html)
+--- Dział: Antykoncepcja (/forum-antykoncepcja.html)
+--- Wątek: Skuteczność prezerwatywy (/t-skuteczno%C5%9B%C4%87-prezerwatywy)

1 2


Skuteczność prezerwatywy - stokrotka - 02-23-2015 01:02 PM

Witajcie. Czy zdarzyło się wam, aby zajść w ciąże mimo używania prezerwatywy? Z narzeczonym używamy gumek od początku, niestety to mój wymóg bo tabletek łykać zamiaru nie mam, jemu to nie przeszkadza i mówi że jest zadowolony iż stosujemy antykoncepcje.. mimo tego jednak, po ostatnim stosunku miałam dziwne nudności, nigdy tak nie miałam. Wytrsyku nie było w środku, może jedynie przy samym wystarzale jest chwila, kiedy jeszcze jest ale zawsze wyciąga... czytałam o skuteczności prezerwatywy: http://www.biomedical.pl/antykoncepcja/antykoncepcja-skutecznosc-prezerwatywy-30.html no ale skali procentowej nie ma, jednak wiadomo, że raz na 5000 sztuk przykładowo, może być z jedną coś chyba nie tak? czy to możliwe żeby mieć takiego cholernego pecha? aostantio ani gumka się nie ześlizgneła, ani nic.. drugi raz nie było zbliżenia, a jak tak to od razu kolejna gumka, no ja już sama nie wiem :// test wyszedł tak jak bym tego nie chciała.. że estem w ciąży, jutro zrobię drugi i mam nadzieję że okaze się że to sen, java czy fikcja Sad miała któraś tak???


RE: Skuteczność prezerwatywy - kaarolka - 02-23-2015 01:38 PM

Nigdy nie ma stuprocentowej skuteczności... Lepiej zrób znów test, ale wszystko jest możliwe...


RE: Skuteczność prezerwatywy - korneliabaryza - 05-06-2015 08:28 PM

A czy myślicie, że tanie prezerwatywy np z Allegro są dobrej jakości? Jakie marki możecie polecić?


RE: Skuteczność prezerwatywy - wojtekstypien - 05-21-2015 06:46 PM

Z Allegro to niekonieczne ale wszystko co sprzedają w drogeriach/apteach jest moim zdaniem podobnej jakości.


RE: Skuteczność prezerwatywy - sabikja91 - 06-11-2015 05:22 PM

Dla mnie jest to wystarczający środek antykoncepcyjny, ale nigdy w życiu nie zdecydowała bym się na zakup takich na allegro. Jedynie z apteki.


RE: Skuteczność prezerwatywy - son - 06-17-2015 10:39 AM

Jakość prezerwatyw na Allegro jest bardzo dobra - chociaż to zależy od sprzedawcy. Wiadomo, że trzeba zwracać uwagę na opinię na ich temat.


RE: Skuteczność prezerwatywy - Martufka - 06-18-2015 06:42 PM

Serio ktoś gumki na allegro kupuje?


RE: Skuteczność prezerwatywy - Chorowitka - 07-24-2015 03:18 PM

Mojej znajomej się zdarzyło. Dlatego gdy tylko urodziła i przestała karmić piersią przerzuciła sie na tabletki antykoncepcyjne. Do dzisiaj nie zaliczyła żadnej wpadki Tongue>


RE: Skuteczność prezerwatywy - Aldi - 08-08-2016 04:33 PM

Żeby się tak stało musiała by być prezerwatywa uszkodzona. Ja też stosuję ten środek antykoncepcji i na razie jest niezawodny Smile


RE: Skuteczność prezerwatywy - daddy - 08-09-2016 10:30 AM

Zawsze zostaje jakieś ryzyko niezależnie od środka antykoncepcyjnego. Zdarza się... Ale może to nie tragedia mieć dziecko? Może facet się ucieszy z malucha? Jak się pojawi to ludzie w większości dają sobie radę z jego wychowaniem i życiem. Powodzenia dla autorki Smile