Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Ból brzucha z prawej strony - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Ból brzucha z prawej strony (/t-b%C3%B3l-brzucha-z-prawej-strony)



Ból brzucha z prawej strony - StrawberryLike - 03-23-2015 03:59 PM

Witam, od piatku boli mnie brzuch z prawej strony nizej niz pepek. Zaczelo sie to wtedy gdy w piatek od rana nie mialam apetytu, nastapily nudnosci jednak bez wymiotow , ogolne oslabienie stan podgoraczkowy. Gdy juz cos zjadlam nudnosci przeszly apetyt wrocil jednak pozostal bol brzucha ktory utrzymuje sie do dzis . Gdy chodze lub usiade bol nie jest tak silny jednak jak nacisne w miejsce gdzie boli to jest silniejszy lub gdy skule prawa noge pod brzuch.Oddaje stolca regularnie lecz czasem jest normalny a czasem tak jakby biegunka. Czy to cos powaznego ? Dziekuje z gory za odpowiedz.


RE: Ból brzucha z prawej strony - joannagl - 03-24-2015 03:33 PM

Może to wyrostek? Lepiej wybrać się do lekarza


RE: Ból brzucha z prawej strony - Uniformix - 04-27-2015 10:39 AM

Nie brzmi to zbyt dobrze. Warto odwiedzić lekarza. Nie zawsze uda się samemu wyleczyć.


RE: Ból brzucha z prawej strony - balbinka5 - 07-27-2015 07:49 AM

Na Twoim miejscu nie czekałabym i poszłabym do lekarza, szczególnie że opisujesz ten ból jako nie do wytrzymania. Z takimi kłuciami w prawym boku brzucha wiążą się poważniejsze dolegliwości więc jeśli nie chcesz żeby było gorzej, radzę Ci idź do lekarza i porób badania. Nie odkładaj tego na później.


RE: Ból brzucha z prawej strony - m.michalsky - 09-20-2016 10:20 AM

Miałem podobne objawy do Ciebie, pomogła mi wizyta w jednej z warszawskich przychodni (Medica2000). Jeśli nadal masz z tym problem zalecałbym udanie się właśnie tam. Pozdrawiam!