Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Problem trawienny i... - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Problem trawienny i... (/t-problem-trawienny-i)



Problem trawienny i... - Isto02 - 03-26-2015 04:48 PM

Witam od początku 2015 roku mam problem z trawieniem. Pojawił się luźny stolec, lekkie tępe kłucie w odbycie przy parciu na stolec, uczucie pełności i lekki ból żołądka jak jestem głodny. Ten ból odbytu minął po paru dniach. Oczywiście udałem się do lekarza i opowiedziałem o moich dolegliwościach. Lekarz kazał mi się położyć na plecach i podciągnąć koszulkę, zaczął naciskać w różnych punktach a ja miałem powiedzieć czy gdzieś mnie boli. Praktycznie to nic nie bolało tylko w jednym punkcie lekko coś poczułem. Lekarz powiedział żebym zmienił dietę i dał ulotkę z dietą jaką sie stosuje przy ibs(jelito drażliwe) przepisał leki na motorykę jelit, florę bakteryjną itp. Brałem leki i objawy mijały. Jak minęły przestałem brać leki i po 2 miesiącach pojawiły się znowu. I teraz w okolicach połowy marca pojawił się nowy problem, a mianowicie zawszę o porze południa/popołudnia robię się lekko słaby (uczucie podobne do lekko pijanego lub takie zasłabnięcie jak przed zemdleniem) do tego poty czasem i drżenie rąk. Co to może oznaczać?


RE: Problem trawienny i... - basianoc - 04-03-2015 03:48 PM

Nie spotkałam się jeszcze z takimi objawami, ale moim zdaniem powinieneś udać się do gastrologa, bo lekarz ogólny może tutaj mieć za małe doświadczenie.


RE: Problem trawienny i... - lenabratel - 05-19-2015 08:24 PM

A może pomogłoby jakieś odbudowanie flory bakteryjnej jelita - probiotyki naturalne itd


RE: Problem trawienny i... - gabrysiakornak - 05-20-2015 10:37 PM

Zastanów się przede wszystkim jak wygląda twoja dieta, tutaj nikt Ci diagnozy nie da rady postawić ale spróbuj przez kilka dni jeść lekkostrawnie i zobacz czy to da jakiś efekt.