Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Wypryski na głowie. Lekarze nie potrafią pomóc - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Uroda (/forum-uroda.html)
+--- Dział: Dermatologia (/forum-dermatologia.html)
+--- Wątek: Wypryski na głowie. Lekarze nie potrafią pomóc (/t-wypryski-na-g%C5%82owie-lekarze-nie-potrafi%C4%85-pom%C3%B3c)



Wypryski na głowie. Lekarze nie potrafią pomóc - darek1 - 06-20-2015 10:04 PM

Witam. Mam 39 lat. Od wielu lat pojawiają się na głowie wypryski. Pojawiają się tylko z tyłu głowy na owłosionej skórze głowy (nigdzie indziej na ciele nie pojawiają się). Kiedy rosną to po kilku dniach w tym miejscu wypadają włosy. Wyprysk zawiera ropę i krew (chyba jest to ropa- przezroczysta substancja, klejąca lekko). Byłem u lekarza, został bąbelek przekłuty i zrobiony posiew i wyszedł jałowy (brak bakterii). Zrobiłem testy alergologiczne z kłucia później również z krwi wziewne i pokarmowe- wyszło brak uczulenia na cokolwiek (same zera). Po raz pierwszy od kilku lat widoczne na zdjęciu wypryski są tak wysoko (na czubku głowy). Wcześniej przez wiele lat występowały co jakiś czas z tyłu głowy tylko i wyłącznie. Kiedy po wielu tygodniach wypryski zagoją się po jakimś czasie odrastają włosy w tych miejscach. Byłem u kilku lekarzy na przełomie lat- nikt nie potrafi mi pomóc. Przepisują jedynie antybiotyki na ślepo.
Przez lata nikt się ode mnie tym nie zaraził (nie ma w tym bakterii).
Wypryski nie bolą, nie swędzą, nie pieką itp.
Może ma ktoś jakiś pomysł co mam z tym zrobić, gdzie pójść, jak to zdiagnozować? Mieszkam we Wrocławiu.
Proszę o pomoc


[attachment=6][attachment=7]


RE: Wypryski na głowie. Lekarze nie potrafią pomóc - darek1 - 05-27-2016 02:40 AM

25.05.2016r. Ige całkowite- 9 (norma <100).
Czy ktoś potrafi mi cokolwiek pomóc??? Podpowiedzieć cokolwiek? COKOLWIEK
Gdzie pójść? Gdzie szukać pomocy, gdzie coś ustalić???

Jestem kompletnie załamany. Tyle lat i nikt nic nie wie, nikt nie jest w stanie nakierować na odpowiednie tory... Sad Sad Sad


Proszę, pomóżcie ....


RE: Wypryski na głowie. Lekarze nie potrafią pomóc - Waldi9999 - 06-09-2016 06:25 AM

A jak teraz przedstawia sie Twoja sytuacja? Wiem, ze jestes zalamany. Domyslam sie, nie jest to latwe. Na pocieszenie powiem, ze chociaz nie swedza, to zawsze jakis plus.Moze trzeba do jakiegos fachowca w zakresie dermatologii. Moze nie swedza, ale byc moze powstaly na wskutek jakiejs alergii. Kiedys kolega mi mowil, ze on mial jakis guzek maly na glowie, to mu go po prostu wycieli. Tylko, ze on to mial duze mniejsze. Szczerze mowiac, ja tez mam taki maly guzek na glowie. On mi akurat nie przeszkadza. W kazdym razie pisz co tam u Ciebie, mam nadzieje, ze uda Ci sie rozwiazac Twoj problem