Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
ból - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: ból (/t-b%C3%B3l)



ból - grzes1987 - 04-19-2010 01:43 PM

Witam wszystkich. Nieedawno miałem znowu taki dziwny ból w klatce piersiowej, trwało to z 15 minut, ból ustawał gdy wstrzymywałem oddech. nie mogłem wziąć pełnego wdechu. kiedyś tez tak miałem ale wtedy trwało to o wiele krócej. mam 22 lata .
może to od stresu? I co to może być? Coś poważnego?
Prosze o odpowiedzi


RE: ból - Gość - 06-03-2011 12:08 PM

SIGNUM oferuje dostęp do kompleksowej opieki medycznej. Szybko, komfortowo, solidnie, bez kolejek i niekończących się wydatków na lekarzy. 800 placówek medycznych w całej Polsce. Dołącz do zadowolonych użytkowników SIGNUM. Więcej informacji: Paulina Dusza, paulina.dusza1@wp.pl


RE: ból - bozenka - 07-05-2011 01:16 PM

Wydaje mi się, że może to byc neuralgia międzyżebrowa, nie jest to groźne, po prostu trzeba przeczekać i w razie potrzeby gdy ból jest bardzo silny i długotrwały połknąć tabletke przeciwbólową. Ale mimo wszystko polecam wizyte u lekarza.


RE: ból - .agnieszka. - 10-01-2011 07:12 PM

Witam!
Jakieś pół roku temu zaczęłam mieć problemy z lewym udem.Zaczęło się od łagodnego bólu. Po pewnym czasie zaczął się nasilać(stał się rwący utrudniający chodzenie).Udo bolało tylko podczas kładzenia nogi na podłoże.Przez pewien czas nie byłam w stanie chodzić,gdyż był on tak mocny.Z początku lekarz przepisał Mydocalm i Ketonal,później 2 tygodnie leżenia w łóżku jednak gdy to nie pomogło chodziłam przez 3 tygodnie na zabiegi rehabilitacyjne.Po około 2 miesiącach zmagań z tym problemem,ból ustąpił jednak teraz identyczne objawy zaczynają się w drugiej nodze.Co to może być,jak leczyć?