Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Jaki kierunek studiów - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Inne (/forum-inne.html)
+--- Dział: Hydepark (/forum-hydepark.html)
+--- Wątek: Jaki kierunek studiów (/t-jaki-kierunek-studi%C3%B3w)



Jaki kierunek studiów - kafar13 - 10-27-2015 03:03 PM

Hej,
W przyszłym miesiącu planuje powrót do kraju z UK, zastanawiałem się nad rozpoczęciem studiów na www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/prawo-w-biznesie co sądzicie o tym kierunku? Czy ciężko będzie znaleźć pracę?


RE: Jaki kierunek studiów - dynamical - 03-02-2016 01:21 PM

Jak ktoś zadaje takie pytanie to znaczy, że nie wie, co chce dalej robić. A przecież nie trzeba mieć zawsze studiów. Teraz mgr przed nazwiskiem zupełnie nic nie daje. Znajoma zrobiła kurs fitness, bo też nie miała pomysłu na siebie. Robiła go tutaj http://www.totalfit-center.eu/ parę miesięcy temu, teraz jest zachwycona swoją pracą. Może poszukaj w tym kierunku?


RE: Jaki kierunek studiów - Jacuul - 03-25-2016 11:40 PM

Mamy taką ilość mgr, że brakuje ludzi do zwykłego kopania rowów. Prawda jest brutalna niestety, a pytania o to na forum nie związanym ze szkolnictwem są jednoznaczne. Lepiej rób co robisz Wink


RE: Jaki kierunek studiów - Ania22 - 02-27-2017 07:53 PM

Sama musisz podjąć taką decyzję bo to Ty będziesz chodziła na studia, a nie ludzie z forum.


RE: Jaki kierunek studiów - agataia91 - 04-05-2017 10:31 PM

Ja nie wiem jak można się radzić innych o pomoc w wyborze kierunku studiów . Każde studia mogą okazać się dobre . Najważniejsze jest to aby wybrać je bo się chce i nie zmuszać się do czegoś "bo się opłaci" .


RE: Jaki kierunek studiów - morela - 07-25-2017 12:07 PM

powinnaś rozpoznać co Ci się podoba a czego zupełnie nie lubisz robić. prawo jest wymagające


RE: Jaki kierunek studiów - feliksm690 - 08-22-2017 01:38 PM

Marketing i zarządzanie. Kiedyś trudne dzisiaj -płacisz i zdajesz a jak masz znajomości się zawsze gdzieś wkręcisz. No i to chyba najważniejsze