Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Usunięcie trzeciego migdała Tychy - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Dziecko (/forum-dziecko.html)
+--- Wątek: Usunięcie trzeciego migdała Tychy (/t-usuni%C4%99cie-trzeciego-migda%C5%82a-tychy)



Usunięcie trzeciego migdała Tychy - RedEye - 12-31-2015 11:04 PM

Hej, czy jest tu może ktoś z Tychów? Szukam placówki prywatnej, by usunąć trzeci migdał. Koleżanka doradzała mi Dea Salus w Tychach. Jeden z tamtejszych ginekologów prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Natomiast, czy ktoś był operowany tam? Dzięki za odpowiedź.


RE: Usunięcie trzeciego migdała Tychy - Dyrektorka - 01-20-2016 12:35 AM

Tak, korzystałam. To szpital chirurgii jednego dnia, także jeśli nie będzie komplikacji wychodzisz dzień po zabieg, po konsultacji z lekarzem. Jestem 3 m-ce po zabiegu i czuje się dobrze. Polecam sam zabieg (polepsza się komfort życia) i miejsce.


RE: Usunięcie trzeciego migdała Tychy - RedEye - 07-28-2016 10:11 AM

Jestem już 2,5 m-ca po usunięciu trzeciego migdała. Rzeczywiście klinika robi wrażenie, bardzo miły personel, sympatyczny pan doktor. Sam pobyt w klinice minął szybko. Owszem bolało gardło, kiedy goiła się ranka. Ale ja już widzę efekty. Przede wszystkim mniej choruję, nie chrapię. Zatem wszystko się udało dzięki specjalistom z Dea SalusSmile