Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Rak jądra u 15 latka-czy to możliwe? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Sfera intymna (/forum-sfera-intymna.html)
+--- Dział: Dolegliwości intymne (/forum-dolegliwo%C5%9Bci-intymne.html)
+--- Wątek: Rak jądra u 15 latka-czy to możliwe? (/t-rak-j%C4%85dra-u-15-latka-czy-to-mo%C5%BCliwe)



Rak jądra u 15 latka-czy to możliwe? - Lakonik11 - 02-15-2016 09:52 PM

Witam. Pod koniec roku 2015 moje lewe jądra zrobiło się większe od prawego, prawie cały czas był taki tepy ból. Byłem z tym u lekarza, ale akurat wtedy wszystko wróciło do normy. Potem znów to samo. Teraz tępy ból jest rzadziej, ale też występuje. Czy to może być rak jądra? Czy to możliwe w moim wieku? Mam 15 lat. Pomoże ktoś?


RE: Rak jądra u 15 latka-czy to możliwe? - Lakonik11 - 02-17-2016 04:55 PM

Nikt mi nie odpowie?
to dodatkowo spytam czy możliwe jest aby jądra nie były tak samo położone, np. jedno jest bardziej do przodu, albo jedno jest bardziej poziomo niż pionowo. Możliwe też, że ten ból jest gdzieś przy jądrze, np. pachwinie ale mimo wszystko chcę wiedzieć czy opłaca się iść po skierowanie na badanie.[/u]


RE: Rak jądra u 15 latka-czy to możliwe? - Neonus - 02-18-2016 07:18 AM

na pewno musisz iść na badania, bez tego to nic Ci nie doradzimy, przede wszystkim zpisz sie na wizyte do lekarza, jeszcze raz, ale idz do innego, bo ten chyba zbagatelizowal wszystko, wez skierowanie na badania, bo tak to sie zameczysz! Smile psychicznie, szybciej bedziesz wiedzial, co Ci dolega, ale moim zdaniem na 99% nic Ci nie jest, moze Ci sie tylko wydaje, ze jest wieksze, a pewnie to czyms innym moze byc spowodowane, takze glowa do gory, ale zrob badania, zeby sie upewnic


RE: Rak jądra u 15 latka-czy to możliwe? - Lakonik11 - 02-18-2016 10:26 PM

Dlatego tu napisałem, nie mam już sił ciągle o tym myśleć.
A co robią na takich badaniach?