Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
złamanie nadgarstka i podejrzenie chłoniaka - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: złamanie nadgarstka i podejrzenie chłoniaka (/t-z%C5%82amanie-nadgarstka-i-podejrzenie-ch%C5%82oniaka)



złamanie nadgarstka i podejrzenie chłoniaka - wiolka1 - 03-16-2016 12:00 PM

Witam
Jestem 3 miesiące po ściągnięciu gipsu po złamaniu nadgarstka dalszej kości promieniowej. Problem polega na tym, że ból pojawił się po założeniu gipsu na całym ramieniu. Po wykonaniu zdjęcia rtg kości ramiennej postawiono diagnozę- podejrzenie Chłoniaka. Zlecono Rezonans który wykonałam natychmiast. Ponownie postawiono diagnozę- objawy pasujące do Zespołu Sudecka wykluczające Chłoniaka kości. Między czasie postawiono nową diagnozę wykluczającą jednak Zespół Sudecka, choroba Pageta ale nie do końca była to diagnoza potwierdzona przez lekarzy.Wykonałam badanie na wykrycie choroby Pageta tzn. ilość fosfotazy, który wykazał 137 przy normie 120. Jednak to nic nie dało ponieważ w dalszym ciągu żaden z lekarzy nie postawił dokładnej diagnozy. Mam wszystkie najważniejsze badania, zdjęcia rtg, rezonans... i brak diagnozy. Na dzień dzisiejszy byłam w Poznaniu u specjalisty z dziedziny ręki mając nadzieję, że dowiem się dlaczego nie mogę ruszać kończyną górną, jednak wróciłam bez odpowiedzi... Mam zrobić kolejne badanie które wykluczy Chłoniaka na 100%. Tracę już siły i nadzieję, że ręka wróci do dawnej sprawności jak kiedyś. Stoję w miejscu z rehabilitacją nadgarstka ponieważ nie mogę ruszyć ręką która jest lekko napuchnięta i dodatkowo ten straszny ból w kości ramiennej przechodzący do barku uniemożliwiający całkowicie ruch całej kończyny górnej. Dodam również że rękę złamałam w grudniu ubiegłego roku a gips został zdjęty pod koniec stycznia. Po 2 tygod.noszenia gipsu informowałam lekarza o nieustannym bólu ręki pod gipsem, ale lekarz stwierdził, że tak ma być... Ręka pod gipsem była odparzona i spuchnięta co świadczyło o ciasnym niestety gipsie. Do dnia dzisiejszego nie wykonuję żadnych ruchów ręką. Każdy dzień zaczynam od tabletek przeciwbólowych. Ból uniemożliwia normalne funkcjonowanie oraz spędza sen z powiek... Czy jest jakiś specjalista, który może mi pomóc??


RE: złamanie nadgarstka i podejrzenie chłoniaka - Nostradamus - 04-20-2016 12:23 PM

wiadome, że są specjaliści od tego. Ale musisz czym prędzej udać się do lekarza rodzinnego. On będzie wiedział, co robić w dalszej kolejności. No a jak nie, to od razu zgłoś się na SOR. Może nawet szybciej się Tobą zajmą, skoro mówisz, że ból jest ostry. Szkoda czasu pisać w takiej sytuacji posty na forum


RE: złamanie nadgarstka i podejrzenie chłoniaka - delilaght - 08-17-2016 10:04 PM

Mnie pomógł w rozwiązaniu problemów z haluksami Dr Marcin Popow.