Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Ulubione słodycze - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Uroda (/forum-uroda.html)
+--- Dział: Dieta (/forum-dieta.html)
+--- Wątek: Ulubione słodycze (/t-ulubione-s%C5%82odycze)

1 2


Ulubione słodycze - salek - 03-20-2016 01:32 PM

Witam. Jakie są Wasze ulubione słodkości ?Sam ze wszystkich najbardziej lubię gorzką czekoladę.


RE: Ulubione słodycze - WasSaw - 04-13-2016 01:04 PM

gorzka czekolada jest ok, ale mnie w ogole nie pasuje do slodyczy. Wlasnie dlatego, ze jest gorzka. Ja to uwielbiam normalne czekolady, a szczegolnie biala. Mozna sie tym smakiem rozkoszowac naprawde bardzo dlugo. Poza tym uwielbiam ciastka w kazdej postaci. Na rynku jest duzy wybor, wiec raczej sie domyslacie, ze nie ma problemow z ich zakupieniem. Klopot w tym ze slodycze bardzo szkodza na zeby i ogolnie mozna od nich dostac nadwagi. Dlatego raz na czas sobie pozwole na taka opcje. ale staram sie jak najbardziej unikac


RE: Ulubione słodycze - Nicemat - 05-04-2016 03:15 PM

Ja wcale nie jem słodyczy, więcej szkodzą niż dają radości


RE: Ulubione słodycze - pelicja - 08-22-2016 01:00 PM

Lody i żelki. Za landrynkami nie przepadam. I ciasteczka wszelkiej maści. Smile Gorzka czekolada może być słodyczem. Słodka nie jest, ale kakao to składnik deserów, więc jak najbardziej pasuje do kategorii słodycze.


RE: Ulubione słodycze - Jasmin - 08-22-2016 03:46 PM

kiedyś lubiłam bardzo gorzka czekolade, ale tera zjuż chyba mi sie przejadła. w tym momencie na liście moich ulubionych słodyczy od długiego czasu sa ciasteczka Oreo, lody czekoladowe, tiramisu i ogólnie wszystkie ciasta i ciasteczka Big Grin kiedyś wolałam batoniki, ale chyba już moje zęby nie wytrzymałyby częstotliwości ich jedzenia Big Grin


RE: Ulubione słodycze - terracotta - 10-13-2016 01:29 PM

zefir :3


RE: Ulubione słodycze - alankola - 11-10-2016 04:46 PM

Jeżeli chodzi o słodycze, to nie będę oryginalna, ale jest to czekolada. A wszelkiego rodzaju połączenie z orzechami podwaja moje nieopanowanie Big Grin


RE: Ulubione słodycze - ewelinaaa92 - 02-01-2017 10:31 AM

Oczywiście czekolada, no i w lato lodyyyyy waniliowe Smile


RE: Ulubione słodycze - agata89 - 04-19-2017 08:11 PM

Ja najbardziej lubie zelki Haribo (smak radosci) (:


RE: Ulubione słodycze - JulitkaKorobejko - 05-31-2017 09:31 PM

kinder buenooooooo Smile))