Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
sprawdzona bieznia domowa - co wybrac? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Zdrowy tryb życia (/forum-zdrowy-tryb-%C5%BCycia.html)
+--- Wątek: sprawdzona bieznia domowa - co wybrac? (/t-sprawdzona-bieznia-domowa-co-wybrac)



sprawdzona bieznia domowa - co wybrac? - trzymampuls - 09-20-2016 01:33 PM

Cześć, chcialabym zasiegnac rady w kwestii biezni domowej. Zbieram fundusze od jakiegos czasu i pewnie niedlugo uzbieram ;p teraz robie obeznanie w terenie ;p raczej kupie elektryczna bo juz taka bardizej zaawnsowana technologicznie bym chciala, cena tak do 2-2,5 tys. max, najlepipej jakiejs sprawdzonej marki, jak juz tyle pieniedzy wydaje to chcialabym jakies gwaranty jakosci miec ;p co mozecie polecic w tej cennie i z tym wszystkim?


RE: sprawdzona bieznia domowa - co wybrac? - niecierpliwa_kinia - 09-22-2016 10:11 AM

jak bedzieszk kupowala to zawsze sobie sprawdz jakie masz programy cwiczen, im wiecej tym lepiej bo jak wytrwasz i bedziesz cwiczyla regularnie to potem ci sie rozne przydadza jak twoje umiejetnosci wzrosna


RE: sprawdzona bieznia domowa - co wybrac? - AniaABCfitness - 09-30-2016 08:13 AM

Bieżnia elektryczna jest faktycznie wygodną opcją, bo prędkość treningu dostosowujemy poprzez wybranie odpowiedniej wartości w menu. Jeżeli zależy Ci na sprawdzonej marce, to polecam produkty Sapphire – to lider na rynku sprzętu fitness w swoim przedziale cenowym. Z konkretnych modeli mogę zaproponować ten: http://www.abcfitness.pl/sprzet-fitness-c5/bieznie-c9/bieznia-treningowa-sapphire-sg-2100t-jazz-p266. Wpisuje się w Twój budżet i posiada szereg przydatnych funkcji: od zaawansowanego systemu komputerowego z aż dwudziestoma ośmioma programami ćwiczeń, przez automatyczną regulację pasa w zakresie kąta nachylenia, aż po tryb manualny, pozwalający na indywidualne dopasowanie parametrów ćwiczeń oraz sensory pulsu i klucz bezpieczeństwa. Ponadto bieżnia łatwo składa się do pionu, co ułatwia jej przechowywanie w warunkach domowych. Decydując się na zakup bezpośrednio od właściciela marki, zyskujesz pięcioletnią gwarancję w systemie door-to-door oraz profesjonalny serwis sprzętu w Polsce.


RE: sprawdzona bieznia domowa - co wybrac? - trzymampuls - 09-30-2016 10:49 AM

A naczym polega ten klucz bezpieczenstwa? antywlamaniowy jakis??


RE: sprawdzona bieznia domowa - co wybrac? - AniaABCfitness - 10-07-2016 08:17 AM

Klucz bezpieczeństwa to taka funkcja, która zatrzymuje pracę bieżni w przypadku, gdyby ćwiczący stracił równowagę czy potknął się. To przydatna funkcja w urządzeniach zasilanych elektrycznie, a więc działających stale, niezależnie od pracy ludzkiego ciała.


RE: sprawdzona bieznia domowa - co wybrac? - Maciej P. - 10-07-2016 12:56 PM

Również posiadam bieżnie w domu, używałem przez pół roku potem naszła mnie ochota by zacząć biegać na zewnątrz i bieżnia stała jako wieszak w pokoju na ciuchy Tongue ale to już dobry start do aktywności fizycznej. Z doświadczenia wiem że nic z tego nie będzie na dłuższą metę bo takie rzeczy się prędzej czy później nudzą. Nie inwestuj więc za dużo. Ja swoją kupiłem używaną na allegro za ok 800 zł ale oddałem bratu. Pamiętaj że musisz mieć dużą powierzchnię w pomieszczeniu ponieważ zapach po przebiegnięciu 10 km nie jest za przyjemmny ;p Porównaj ceny na Ceneo ewentualnie poszperaj gdzieś na allegro lub ebay'u.


RE: sprawdzona bieznia domowa - co wybrac? - olaskibb22 - 08-15-2017 12:49 PM

im bardziej zaawansowana tym lepiej Wink fajnie również jak by miała programy lekkiego pochylenia


RE: sprawdzona bieznia domowa - co wybrac? - sasa - 09-13-2019 02:46 PM

No prawda jest, że bieżnia zajmuje dużo miejsca. Więc musimy mieć do tego pomieszczenie lub powierzchnie. Druga sprawa to warto się zastanowić jakie partie mięśni ćwiczymy na bieżni i czy nie lepiej kupić innego urządzania. BenchK ma dostępne są drabinki gimnastyczne. Kilka modeli jest z możliwością rozbudowy jak Winner Black. Ma dodatkowo ławeczkę do ćwiczeń oraz drążek do podciągania. No i zajmuje dużo mniej miejsca.