Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Gdzie kredyt? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Inne (/forum-inne.html)
+--- Dział: Hydepark (/forum-hydepark.html)
+--- Wątek: Gdzie kredyt? (/t-gdzie-kredyt)



Gdzie kredyt? - aurela - 09-28-2016 10:04 PM

Hej, krótkie pytanie, który bank Waszym zdaniem ma najkorzystniejsze warunki kredytowe? Mnie interesuje konkretnie konsolidacja kredytów, chętnie poczytam wszelkie opinie o różnych bankach. Póki co zastanawiam się nad ofertą Banku Smart , ale nikt z moich znajomych nie ma tam konta, nie wiem jak jest z jakością ich usług w rzeczywistości. Proszę o porady Smile


RE: Gdzie kredyt? - Shark17 - 10-21-2016 01:44 PM

Nie polecam tam kredytu, nawet nie mają jakiejś ciekawej oferty... chyba że się coś ostatnio zmieniło.


RE: Gdzie kredyt? - Trawski - 12-21-2016 01:48 PM

A co to za bank? Lepiej korzystaj ze sprawdzonych ofert - porównań w sieci jest bez liku. A parabanki odradzam.


RE: Gdzie kredyt? - gracjan - 04-03-2017 09:57 PM

Ginekolog znawcą od kredytów? Widać kiepski.
Podobno za samo stwierdzenie pracuję jako ginekolog w wielu bankach można dostać dość spory kredyt bez żadnych zaświadczeń. To samo dotyczy zresztą lekarzy różnych specjalności, również dentystów i weterynarzy https://www.deutschebank.pl/profesjonalisci/kredyty.html . Ostatnio mój pies chorował i poczułem że muszą oni zarabiać ciężkie pieniądze. Co ciekawe jeden weterynarz jak był na zastępstwie dał złe leki i pies się rozchorował. A drugi w tej samej przychodni ratował potem naszemu psu życie. To się nazywa świetny interes. Żadnej odpowiedzialności, a kasa leci.


RE: Gdzie kredyt? - lusia35 - 07-27-2017 12:35 PM

ja nie polecam w cale, najlepiej sukcesywnie oszczędzac


RE: Gdzie kredyt? - bizuu - 08-14-2017 11:20 PM

Zgadza się z Tobą. Też nie jestem zwolennikiem kredytów


RE: Gdzie kredyt? - feliksm690 - 08-22-2017 01:35 PM

Wiem że PKO wykupił się w Polsce a warto jak już się zaciągać to nie za granicą tylko w rodzinie Smile Ale nie jestem zwolennikiem kredytów