Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
opuchlizna nogi - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: opuchlizna nogi (/t-opuchlizna-nogi)



opuchlizna nogi - EZIO - 03-24-2017 10:36 AM

Witam. jestem tu nowy więc jeśli wątek jest w złym dziale proszę modów/adminów o przenioesienie.

a więc. dwa dni temu byłem na SOR gdzie szyli mi nogę. prawą z prawej strony trochę niżej jak wysokość miednicy. rana otwarta na jakieś 2 cm głęboka i 4 szeroka. założyli mi 3 szwy, bandaże i wypisali do domu. ale od wczoraj ta noga jest dość mocna spuchnięta. od miejsca szwów w dół aż do kolana noga jest dość mocno spuchnięta tak że nie mogę jej całkiem wyprostować. dodam że od miejsca szwów na jakieś 10 cm w dół tej nogi prawie nie czuję. tzn wydaje się jak by ta część była cały czas zdtętwiała, ścierpnięta tak jak się budzimy i coś mamy zdrętwiałego. i to zdrętwienie jest tylko z zewn. strony nogi od wewnątrz noga wygląda ok, nie spuchnięta ani nie boli. od kolana do stopy jest wszystko ok. nic mnie nie boli w tamtym odcinku ani nie widzę opuchlizny. byłemu lekarza w mojej przychodni zapytasć się czy taki stan rzeczy jest ok. ale on powiedział że chirurgiem nie jest i nie będzie mnie w błąd wprowadzał. pojechałem na SOR zapytać się o to samo. to skierowali mnie do lekarza w przychodni ale czemu mnie to nie dziwi. może ktoś z was miał podobny przypadek i orientuje się czy taka opuchlizna jest na miejscu czy muszę się czymś martwić.