Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
jaki rowerek dla męża po zawale - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: jaki rowerek dla męża po zawale (/t-jaki-rowerek-dla-m%C4%99%C5%BCa-po-zawale)



jaki rowerek dla męża po zawale - Marcelina - 07-04-2017 11:56 AM

witajcie. Mój mąż parę miesiecy temu miał zawał serca. Po okresie rekonwalescencji lekarz zalecił mu treningi na rowerku stacjonarnym. Zrobiłam rozeznanie w internecie i zazwyczaj są 2 rodzaje czyli pionowy i poziomy. Jak rozmawiałam o tym z lekarzem to nie wiedziałam, że jest taki wybór więc zwracam się do was z pytaniem: wiecie który powinniśmy wybrać?


RE: jaki rowerek dla męża po zawale - tomasz1966 - 07-05-2017 09:50 AM

moim zdaniem to ten pionowy, rzadko spotykam się z tymi leżącymi.. poza tym wydaje misie że te leżące są bardziej kierowane do osób z bólami kręgosłupa


RE: jaki rowerek dla męża po zawale - AniaABCfitness - 07-07-2017 02:18 PM

Witajcie! Wybór między rowerkiem pionowym a poziomym zależy od kilku podstawowych czynników. Rowerek poziomy zalecany jest osobom, które faktycznie mają problemy z kręgosłupem lub prowadzą stateczny, siedzący tryb życia – dzięki takiemu sprzętowi nie narażają swoich pleców na zbyt silne obciążenia. Rowerek pionowy stworzony jest z myślą o osobach z dolegliwościami kardiologicznymi lub cierpiących na zaburzenia krążenia, a także dla osób myślących o utracie zbędnych kilogramów. Regularny trening bardzo dobrze wpływa na poprawę wydolności osoby ćwiczącej i pozwala na szybszy powrót do zdrowia. Pod tym adresem znajdziesz kilka porad, które pomogą w wyborze najlepszego dla Was rowerka: https://www.abcfitness.pl/czym-kierowac-sie-przy-kupnie-rowerku-treningowego-ba19


RE: jaki rowerek dla męża po zawale - Marcelina - 07-10-2017 11:37 AM

dziękuję za odpowiedzi! Teraz już wiemy że najodpowiedniejszy będzie rowerek pionowy. Dobrze że zapytałam.. A jak wygląda sprawa gwarancji to znaczy jak długo trwa i jeśli się cos zepsuje to jaka jest procedura z naprawą albo wymianą?


RE: jaki rowerek dla męża po zawale - AniaABCfitness - 07-20-2017 10:15 AM

W naszym sklepie proponujemy wydłużoną gwarancję ze względu na to, że jesteśmy właścicielami marki Sapphire - okres jej trwania to 5 lat. Stosujemy system door-to-door, co oznacza, że w razie jakichkolwiek awarii kurier odbiera od Was produkt i dostarcza do naszego serwisu. Po naprawie sprzęt wraca z powrotem w ten sam sposób. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania – zapraszam serdecznie Smile