Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Krwawienie z dziąseł - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Krwawienie z dziąseł (/t-krwawienie-z-dzi%C4%85se%C5%82)



Krwawienie z dziąseł - zoma - 08-07-2017 02:16 PM

witam! od jakiegoś czasu krwawią mi dziąsła w czasie mycia zębów, dośc mocno, właściwie to pluję krwią i to prawie za każdym razem. to napewno nie jest wina szczoteczki bo regularnie zmieniam i wybieram te z miękkim włosiem, nie zmieniłam też żadnej diety ani nic z tych rzeczy. co to może być? mam też bardzo wrażliwe zęby ale to właściwie od zawsze więc nie wiem czy ma to tutaj znaczenie…


RE: Krwawienie z dziąseł - majczykowa - 08-08-2017 11:00 AM

Może początki paradontozy? ja bym nie lekceważyła i poszła do dentysty. U mojego taty zaczęło sie od krwawienia a skończyło na wypadaniu zębów. Dentysta mówił że jakby wcześniej przyszedł to dałoby sie tego uniknąc.


RE: Krwawienie z dziąseł - SulphurZdroj - 08-09-2017 09:40 AM

Witaj! Przyczyn krwawienia z dziąseł może być kilka, ale najczęściej wynika ono ze stanu zapalnego, wywołanego odkładaniem się przy dziąsłach kamienia nazębnego. Na początek proponuję kilka działań z zakresu profilaktyki. Piszesz, że szczoteczkę masz odpowiednią - a co z pastą? Ze swojej strony polecam zastosowanie pasty sulphodent. Zawiera aktywne biologicznie związki pierwiastków, chlorek sodowy i składniki mineralne, co w rezultacie składa się na działania przeciwzapalne, ściągające i regenerujące. Regularne stosowanie pasty sulphodent nie tylko zmniejsza krwawienie z dziąseł, ale także dokładnie oczyszcza, zapobiega rozchwianiu zębów (typowemu przy stanach zapalnych) i pozostawia długotrwały, świeży oddech. Jeżeli problem okaże się bardziej zaawansowany, konieczna będzie interwencja stomatologiczna. W naszym artykule możesz znaleźć szczegóły na temat leczenia tego typu schorzeń: http://www.sulphur.com.pl/zapalenie-przyzebia/. W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.


RE: Krwawienie z dziąseł - Paulaokej - 08-09-2017 01:50 PM

Pasta lacalut u mnie czyni cuda. Polecam


RE: Krwawienie z dziąseł - justdobosz21 - 08-09-2017 02:18 PM

sa to pierwsze oznaki choroby dziąseł, lepiej skonsultuj się z dentystą


RE: Krwawienie z dziąseł - zoma - 08-10-2017 01:06 PM

pastę używam tą co zawsze ale może faktycznie spróbuje zmienić i zobacze czy bedzie różnica. strasznie nie lubie chodizć do dentysty więc mam wielką nadzieje że to pomoże. taką leczniczą paste to w aptece szukać czy są w drogeriach?


RE: Krwawienie z dziąseł - SulphurZdroj - 08-11-2017 10:39 AM

Nasze produkty lecznicze powinnaś znaleźć w większości aptek, a na pewno we wszystkich aptekach “DOZ - Dbam o zdrowie”, Premium oraz Aptekach dla Każdego. Informacje na temat dostępności produktów można też uzyskać pisząc na adres mariola.szafraniec@sulphur.com.pl lub dzwoniąc pod 41 378 78 93.


RE: Krwawienie z dziąseł - feliksm690 - 08-22-2017 01:31 PM

Moim zdaniem nie jest to problem czysto fizyczny. Warto skonsultować to lekarzem a nie leczyć domowymi sposobami