Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Operacja stawu i ból - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Operacja stawu i ból (/t-operacja-stawu-i-b%C3%B3l)



Operacja stawu i ból - morela - 03-14-2018 10:23 AM

Witam, szukam pomocy i ulgi w bólu dla mojej mamy która jest po operacji stawu biodrowego. Długo ją na to namawialiśmy, w końcu sie zdecydowała a teraz cierpi. Wiem że trzeba czasu aby doszła do siebie ale jak możemy jej ulżyć w tym czasie rekonwalescencji? Będe wdzięczna za każda dobrą radę, pozdrawiam


RE: Operacja stawu i ból - SulphurZdroj - 03-16-2018 01:24 PM

Witaj. Pozwolę sobie zaproponować Wam reumogel od Sulphur Busko Zdrój, który dzięki obecności aktywnych biologicznie składników i mikroelementów łagodzi bóle pooperacyjne. Wspiera mikrokrążenie, przez co przyspiesza procesy naprawcze w organizmie. Oprócz tego zwiększa kondycję ruchową, dzięki czemu mama będzie mogła szybciej stanąć na nogi i wrócić do kondycji sprzed operacji. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów kluczowe jest systematyczne stosowanie, najlepiej w około dwu-, trzytygodniowych seriach. Więcej o właściwościach i sposobie użycia reumogelu piszemy na stronie: http://www.sulphur.com.pl/reumogel/.


RE: Operacja stawu i ból - majczykowa - 03-19-2018 10:55 AM

nie zlecono jej żadnej rehabilitacji? na twoim miejscu jak tylko jej sie poprawi to wysłałabym ją do jakiegoś sanatorium które sie specjalizuje w leczeniu chorób stawów, specjaliści sie nią zajmą lepiej niż ktokolwiek bliski kto nie zna sie na tym, wróci jak nowo narodzona, zobaczyszSmile


RE: Operacja stawu i ból - morela - 03-20-2018 03:45 PM

Chyba jeszcze troche potrwa zanim będzie mogła gdziekolwiek wyjść, nie mówiąc o sanatorium, poza tym nie wiem czy sie zgodzi, to taki typ domatorki co nigdy poza domem nie chciała nocować, a w takim sanatorium to pewnie mowa o kilkutygodniowym turnusie


RE: Operacja stawu i ból - SulphurZdroj - 03-21-2018 09:08 AM

To prawda, że w uzdrowisku pacjenci szczególnie szybko wracają do sprawności po operacji, jednak w Busku Zdrój zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może lub chce uczestniczyć w tego typu leczeniu. Właśnie z myślą o tych osobach tworzymy produkty lecznicze, zawierające te same substancje, które stosujemy w zabiegach sanatoryjnych. Na naszej stronie internetowej, którą podlinkowałem powyżej, znajdziesz wiele porad, jak zorganizować takie domowe sanatorium z wykorzystaniem produktów z naszej linii. Gdybyś potrzebowała wsparcia lub chciała jeszcze o coś zapytać, służę pomocą Smile