Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
złożony problem- depresja, zaburzenia odzywiania i nie wiem co jeszcze - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: złożony problem- depresja, zaburzenia odzywiania i nie wiem co jeszcze (/t-z%C5%82o%C5%BCony-problem-depresja-zaburzenia-odzywiania-i-nie-wiem-co-jeszcze)



złożony problem- depresja, zaburzenia odzywiania i nie wiem co jeszcze - igania - 06-12-2010 03:33 PM

BŁAGAM PRZECZYTAJCIE bardzo bardzo prosze o pomoc, bo mnie już łapie rozpacz, nie wiem co robić. w ciągu ostatnich dwóch lat, zaliczyłam jadłowstręt, bulimię żarłoczność, depresję, próby samobójcze. brałam leki przeciwdepres., na przywrócenie miesiaczki. do tego od 6 roku życia(mam 18) biore też leki na alergie i astme. schudłam z 60 kg (mam 174cm wzrostu) na 46, potem w 4 mies przytyłam do 79. kiedy pozbierałam sie z depr, schudłam do 64. ale ponieważ mam ogromny apetyt moge jeśc non stop cały dzień, od roku jem tylko warzywa i owoce,czasem orzechy, białko jaj. opycham sie do nieprzytomności, rzadko, ale czasem wymiotuje.waga utrzymuje sie stała, choć ostatnio chyba powoli wzrasta. bardzo mało sie ruszam. od b. długiego czasu jestem słaba, zniechęcona do wszystkiego, smutna. kiedyś byłam wesoła, towarzyska. teraz- prawie sie nie odzywam, jak już to albo b.cicho, albo palne coś wrednego i chamskiego. w towarzystwie sie wyłączam, mam pustke w głowie. oceny mi drastycznie spadły, przestałam malować, mimo, że wiązałam z tym swoją przyszłość.czuje sie głupia, pusta, nudna, brzydka. zrobiłam sie potwornie leniwa, nie umiem z tym walczyć. Psycholog stwierdził, ze jestem jak kobieta w klimakterium. nie chodze na imprezy, straciłam poczucie humoru, zrobiłam sie chamska. nie wiem czemu tak sie stalo, zastanawiam sie czy problemem jestem tylko ja, czy może być jakies inne wytłumaczenie? badałam hormony tarczycy i żeńskie-ok. jestem odludkiem, miewam jakieś głupie stany lękowe, tylko spie, jem, siedze przy kompie. nie wiem jak rodzice ze mną wytrzymują. uciekam z lekcji do domu, bo nie mogę znieść ludzkiego towarzystwa. potwornie współczuje moim rodzicom. nie panuje nad emocjami.wstydze sie siebie. do tego jeszcze jakieś bóle głowy, odrętwienie, duszności...nie chce tak życ ale ani ja ani nikt nie potrafi mi pomóc! błagam, piszcie co komu przyjdzie do glowy, może traficie, w to co ja przegapiłam bo moje zycie to jakieś błedne kolo.....pomocy. bo czuje że wariuje, jeśli tak zostanie, to nie poradze sobie! z góry dzieki za poświęcenie mi czasu..


RE: złożony problem- depresja, zaburzenia odzywiania i nie wiem co jeszcze - Gość - 06-03-2011 12:08 PM

SIGNUM oferuje dostęp do kompleksowej opieki medycznej. Szybko, komfortowo, solidnie, bez kolejek i niekończących się wydatków na lekarzy. 800 placówek medycznych w całej Polsce. Dołącz do zadowolonych użytkowników SIGNUM. Więcej informacji: Paulina Dusza, paulina.dusza1@wp.pl