Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
żółtaczka typu hbs+ - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: żółtaczka typu hbs+ (/t-%C5%BC%C3%B3%C5%82taczka-typu-hbs)



żółtaczka typu hbs+ - kaka0 - 08-12-2010 06:18 PM

Witam
Jestem nosicielem zoltaczki hbs+, tak wyczytalem w mojej karcie zdrowia... Czy to jest grozne? Mam dziewczyne, czy ona powinna sie zaszczepic? Czy poprzez pocalunek mogla sie zarazic? Co powinienem zrobic? ..nie chce jej narazac, a juz to pewnie zrobilemSad A co jesli bede chcail miec dzieci, czy to dla nich grozne? A kontakty seksualne? Prosze o pomoc... w internecie jest malo informacji o tym. PILNE!


RE: żółtaczka typu hbs+ - Gość - 06-03-2011 12:12 PM

Jeżeli masz już dosyć zatrważających zaniedbań i nieprawidłowości w służbie zdrowia? To sprawdź dla własnego dobra, jak ogromną rolę w ratowaniu Twojego życia i zdrowia może mieć SWOBODNY I SZYBKI dostęp do PROFESJONALNEJ I SKUTECZNEJ procedury leczenia CHORY >>> ZDROWY. Obejmującej kompleksową opiekę medyczną przez cały cykl leczenia. Od podstawowych konsultacji lekarskich do zabiegów chirurgii jednego dnia czy rehabilitację. Wszystko to z dostępem przez telefon, w 800 najlepszych placówkach medycznych w całym kraju. Poznaj szczegóły. Paulina Dusza, paulina.dusza1@wp.pl