Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
benzacne 10% - połączenie z innym lekiem - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Uroda (/forum-uroda.html)
+--- Dział: Dermatologia (/forum-dermatologia.html)
+--- Wątek: benzacne 10% - połączenie z innym lekiem (/t-benzacne-10-po%C5%82%C4%85czenie-z-innym-lekiem)



benzacne 10% - połączenie z innym lekiem - xamax - 05-25-2009 12:51 PM

witam,
Czy do leku benzacne można stosować jakiś inny lek aby wzmocnić działanie benzacne (10%)?


RE: benzacne 10% - połączenie z innym lekiem - Gość - 05-25-2009 12:51 PM

Ja mam kurację właśnie z benzacne 10% wygląda to tak:
co drugi dzień używam benzacne a acne derm na następny dzień.
Czyli acne derm na przemian z twoim lekiem.
Dodatkowo zażywam tabletki Acno ale są dosyć drogie, więc możesz po składzie znaleźć podobne ale tańsze. Póki co nie znalazłem.
Pozdrawiam!


RE: benzacne 10% - połączenie z innym lekiem - Gość - 05-25-2009 12:51 PM

dzięki Zdzisław za szybką poradę. Mam nadzieję, że mi to pomoże.


RE: benzacne 10% - połączenie z innym lekiem - xxxaga10xxx - 08-28-2011 06:35 PM

http://sites.google.com/site/349news/

sprawdz to Smile


RE: benzacne 10% - połączenie z innym lekiem - monis90 - 01-28-2014 11:00 PM

Stosowałem benzacne za taka niska cena idealnie się spisuje Wink Moja kuracja przebiegała dokładnie tak jak w artykule pogromcapryszczy.pl polecam każdemu przeprowadzić taką kurację!


RE: benzacne 10% - połączenie z innym lekiem - monis90 - 06-11-2014 08:54 AM

Ja kiedy byłam podczas kuracji to stosowałam oczywiście benzacne bezpośrednio na pryszcze oraz obecnie najskuteczniejsze tabletki nonacne. Zamawiałam na skutecznienatradzik.pl dokładnie jeszcze przeczytałam cały opis produktu. Przesyłka w kilka dni po zamówieniu. Efekty pojawiły się po miesiącu regularnego stosowania. Jestem bardzo zadowolona z produktów które zamówiłam ponieważ mi pomogły Wink