Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Choroba? A może nerwy? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Choroba? A może nerwy? (/t-choroba-a-mo%C5%BCe-nerwy)



Choroba? A może nerwy? - Aniiia - 11-05-2010 09:34 PM

Od wakacji jest mi ciągle zimno, owszem bywa tak, ze np. po lekcjach wf jest mi ciepło, albo jak wypije herbate, a tak to siedze w swetrach i umieram z zimna. Zaczęły mi bardziej wypadać włosy, oraz od jakiegoś czasu mam temp. poniżej 36,0 najczęściej ok. 35,7. Wcześniej miałam problemy ze spaniem, ale brałam tabletki na uspokojenie przez miesiąc przed snem i do teraz śpie normalnie juz bez nich. Byłam u lekarza, stwierdził że mam objawy niedoczynności tarczycy, kazał mi zrobić badania krwi, moczu i cukru. Oczywiście zrobilam, jak lekarka je zobaczyła to sama sie zdziwiła ze mogę mieć tak świetne wyniki. Pomyślała ze to może być spowodowane stresem, dlatego powiedziała że powinnam chodzić do psychiatry, ale najlepiej dopiero jeśli coś się pogorszy, gdyż nie chcą bym brała psychotropy. Także piszę, czy moze wiedziecie co moze mi dolegać. Od razu mówie że jestem w wieku 15 lat.