Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Cwiczenia oczu - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Zdrowy tryb życia (/forum-zdrowy-tryb-%C5%BCycia.html)
+--- Wątek: Cwiczenia oczu (/t-cwiczenia-oczu)

1 2


Cwiczenia oczu - krótkowidz78 - 11-24-2010 12:23 PM

A ja polecam ćwiczenia oczu, całe dnie pracuję przy komputerze i te ćwiczenia pomagają mi to przetrwać, może i komuś jeszcze się przydadzą Wink
http://www.chronoczy.boiron.pl/higiena-oczu/gimnastyka-cwiczenia-relaksacyjne-oczu/


RE: Cwiczenia oczu - chmurka17 - 10-28-2011 10:37 AM

na zmeczone oczy polecam krople odswiezajaceSmile mi polecil okulista ostatnio. warto pojsc i zobaczyc co doradzi. osobom z poznania moge polecic akcje, czas na wzrok, podczas ktorej mozna zbadac sie za darmoSmile bylam,wiec wiemSmile


RE: Cwiczenia oczu - elizka9 - 02-18-2015 01:35 PM

Ciekawa propozycja, nigdy wcześniej nie słyszałam o ćwiczeniach oczu!


RE: Cwiczenia oczu - mamamania - 03-24-2015 05:21 PM

Moja mama miała kiedyś bardzo ciekawą książkę z biblioteki właśnie z ćwiczeniami oczu. Zaczęła je robić i bardzo sobie chwaliła. Niestety nie pamiętam tytułu....


RE: Cwiczenia oczu - mariagryka - 05-15-2015 10:39 AM

Takie ćwiczenia można znaleźć nawet w internecie i nie są one skomplikowane - można np robić je w drodze autobusem do pracy Wink


RE: Cwiczenia oczu - lenabratel - 05-19-2015 08:18 PM

A macie jakieś konkretne ćwiczenia do polecenia? Jakoś nie mogę znaleźć nic na ten temat....


RE: Cwiczenia oczu - mariagryka - 05-21-2015 11:43 AM

Można na pewno robić takie, że patrzeć w horyzont a później szybko na coś bardzo blisko - to zmusza oczy do pracy


RE: Cwiczenia oczu - lovita - 06-15-2015 07:25 PM

ja tam wolę dac mi po prostu odpocząć niż je jeszcze bardziej nadwyrężać


RE: Cwiczenia oczu - cissi - 08-30-2016 04:22 PM

Może wypróbuję ćwiczenia oczu, bo coś mi ostatnio wzrok szwankuje w pracy... Osiem godzin przed komputerem jednak robi swoje i wykańcza narząd wzroku... Sad


RE: Cwiczenia oczu - wojowniczka - 12-15-2016 10:33 AM

mi czasem zachodzą mgłą jak dłużej patrzę w komputer ale taka praca... coś czuję że skończy sie okularkami, też się zgadzam że lepiej dać im odpocząć a nie ćwiczyć, dodatkowo się wtedy męczą