Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Duża dolna częśc brzucha - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Duża dolna częśc brzucha (/t-du%C5%BCa-dolna-cz%C4%99%C5%9Bc-brzucha)



Duża dolna częśc brzucha - zombiak - 05-25-2009 12:11 PM

Witam
Chciałem się dowiedzieć czy tak mam już mieć, czy to jakaś choroba czy coś innego.


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0730db715198392.html

jem 5-6 posiłków dziennie co 3 h. Nie pije nie pale. Dużo ćwicze, biegam. Od 1,5 roku ćwicze brzuch a w wakacje zaczął mi rosnąć...


Dla czego on jest taki?
Chciałem dodać, ze często mam wiatry, i uczucie pełności nawet po nie sytym posiłku.

Denerwuje mnie ten "balon" o ile górną część brzucha kaloryfer itp mam w porządku to właśnie
dół stanowi mój problem. Czy to normalne, czy powinienem zażywać jakieś tabletki lub może skontaktować się z lekarzem w tej sprawie
powodów może być wiele. Brzuch wydaje się być ok ale uczucie pełności i sytości po nie sytym posiłku może być spowodowane złą dietą. Nieważne, że co 3h ale ważne co w tym wypadku gdzie szczegóły grają główną rolę.
1. Stosujesz jakieś suplementy diety?
2. Pijesz Yerba Mate?
3. Dalej ćwiczysz mięśnie brzucha? Jakie ćwiczenia wykonujesz aeorobiczna 6 Weidera, ABS czy normalne brzuszki i na co masz ochotę?

1) stosuję jedną tabletkę rano Therm line II oraz czasami po ćwiczeniach do koktajlu dodaję 2-3 łyżeczki białka serwatkowego( ale zacząłem go brać dopiero kilka dni temu)
2) Nie piję
3) Tak ciągle ćwiczę mięśnie, 6 Wejdera stosuję z abs II oraz swoimi planami na brzuch naprzemiennie by nie sprowadzić do stagnacji mięśni
Może przedstawie przykładowy jałospis:

7:00 2 kromki pieczywa wasa sport pełnoziarniste + liście sałaty lodowej + jajko sadzone + 2 plasterki drobiowe szynki + plasterki pomidora

10:xx Pita z sałatą szynką drobiową, serem żółtym, serem białym 0%, ketchupem, ogórkiem zielonym

13:xx Filet z mintaja bez panierki na oliwie z oliwek + sałatka z marchwii i jabłka z dodatkiem cukru

16:xx Koktajl z aktivi truskawkowej, jogurtu naturalnego, łyżeczki siemia lnianego, łyżeczki łatków owsianych, 3 łyżeczek białka serwatkowego, mleko 0%.

20:xx Spaghetti 100g z piersią z kurczaka na oliwie z oliwek + sos curry


Do tego pije po 1,5-2l wody dziennie. To był mój jadłospis dnia dzisiejszego.

A najgorsze jest to że czuję taki dyskomfort właśnie w dolnej części brzucha, jak by pompował mi się. Mimo, że sobie pojem nawet przesadnie to nie czuję sytości w żołądku tylko to wypychanie w dolnej części brzucha. Dziękuję za zainteresowanie
Na zdjęciu wszystko wydaje się być w porządku.
Jeśli jednak coś czujesz może to wynikać przez zaniedbania w ćwiczeniach bo domyślam się jak kolega wyżej napisał stosowałeś a6w i pewnie dla poprawy ABS ale możliwe, że same brzuszki. Tak samo jak z jedzeniem jest z ćwiczeniami. Może powrócić efekt uboczny lub ten, który chcieliśmy zniwelować przez np. wykonywanie ćwiczeń.
Napisałeś, że nie pijesz ale czy aby na pewno ? Tongue
zombiak miałem ten sam problem co ty spowodowany właśnie suplementami diety.
Niekiedy zawierają substancje zmniejszające apetyt a skutkami ubocznymi są właśnie wzdęcia.
Polecam udanie się do specjalisty jeśli jest to dla Ciebie uciążliwe.
Możesz też spróbować odłożyć do miesiąca Therm line II i sprawdzić czy Ci przejdzie.
Nie sprawdzałem dokładnej zawartości Therm line II ale myślę, że to twój problem.
Nie piję alkoholu, jestem abstynentemSmile


Zaniedbania z pewnością nie ma, ćwiczę zmiennie a6w absII oraz inne zestawy ćwiczeń abs, wiadomo, że z czasem każdy tworzy swój indywidualny program ćwiczeń, zaniedbanie w ogóle wykluczam.

Wojnar odłożę therm line tak jak mówisz, tkanki tłuszczowej i tak mam minimum .Ważę 70kg przy wzroście 182kg więc mam nawet trochę niedowagi
Ja mam sporą niedowagę dlatego próbuję przytyć ale coś mi nie idzie Tongue.
Czasami po prostu nie można zjeść normalnie i trzeba improwizować (chodzi o np. posiłek co 3h jak u Ciebie).
170 cm i 62 kg :/
Ale wy macie problem ja mam nadwage i sie tez z tym źle czuje i tez biore tabletki therm line II i jak narazie nie widze zeby mi sie poprawiło a nawet mam wzdecia po nich Sad nie wiem co mam zrobic by by chuda ???? nie nawidze w-f i to jest najwiekszy w tym wszystkim problem Sad
nie jestem lekarzem ale mój kolega je więcej ode mnie i do tego niezdrowo się odżywia i jest chudy strasznie a ja jem zupki zdrowe, owoce itp. i mam nadwagę. To chyba zależy od metabolizmu każdego człowieka.
Ostatnio testuję Yerba Mate (odmiana Cruz de Malta) i jest mi po tym lepiej oraz widać znaczącą poprawę. Jak do tego doszłoby Aerobiczna 6 Weidera to już w ogóle miałabym płaskim brzuch.
Co do Yerby Mate to jest świetna i zdrowa!


RE: Duża dolna częśc brzucha - Gość - 06-03-2011 12:11 PM

Jeżeli masz już dosyć zatrważających zaniedbań i nieprawidłowości w służbie zdrowia? To sprawdź dla własnego dobra, jak ogromną rolę w ratowaniu Twojego życia i zdrowia może mieć SWOBODNY I SZYBKI dostęp do PROFESJONALNEJ I SKUTECZNEJ procedury leczenia CHORY >>> ZDROWY. Obejmującej kompleksową opiekę medyczną przez cały cykl leczenia. Od podstawowych konsultacji lekarskich do zabiegów chirurgii jednego dnia czy rehabilitację. Wszystko to z dostępem przez telefon, w 800 najlepszych placówkach medycznych w całym kraju. Poznaj szczegóły. Paulina Dusza, paulina.dusza1@wp.pl