Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Brodawki pomocy!!!proszę o porade? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Sfera intymna (/forum-sfera-intymna.html)
+--- Dział: Dolegliwości intymne (/forum-dolegliwo%C5%9Bci-intymne.html)
+--- Wątek: Brodawki pomocy!!!proszę o porade? (/t-brodawki-pomocy-prosz%C4%99-o-porade)



Brodawki pomocy!!!proszę o porade? - deki - 05-25-2009 12:55 PM

Witam moim problemem są brodawki które mam na stopie lewej i prawej nogi,strasznie się rozrosły jest ich mnóstwo narastają na siebie co sprawia mi ból przy chodzeniu.stosowałam różne leki ale efekt był odwrotnySad leczę się u dermatologa byłam na zabiegu zamrażania i mam iść kolejny raz, mój problem polega na tym że ten zabieg sprawia mi ogromny ból nie do wytrzymania,a lekarz nie chce mi dać znieczulenia miejscowego, a nie chce kolejny raz tak cierpiećSad nie wiem co teraz zrobić gdzie się udać? o laserowym zabiegu niema mowy nie stać mnie....,czytałam na forum o chirurgicznym łyżeczkowaniu wycięciu z korzeniami brodawek podobno przy zabiegu dają znieczulenie czy to prawda?fakt faktem potem chodzić przez 2 tygodnie niemożna ale to mnie nie przeraża , proszę o poradę chce mieć tylko bezbolesny zabieg!!!!!!pozdrawiam


RE: Brodawki pomocy!!!proszę o porade? - Gość - 06-03-2011 12:20 PM

Jeżeli masz już dosyć zatrważających zaniedbań i nieprawidłowości w służbie zdrowia? To sprawdź dla własnego dobra, jak ogromną rolę w ratowaniu Twojego życia i zdrowia może mieć SWOBODNY I SZYBKI dostęp do PROFESJONALNEJ I SKUTECZNEJ procedury leczenia CHORY >>> ZDROWY. Obejmującej kompleksową opiekę medyczną przez cały cykl leczenia. Od podstawowych konsultacji lekarskich do zabiegów chirurgii jednego dnia czy rehabilitację. Wszystko to z dostępem przez telefon, w 800 najlepszych placówkach medycznych w całym kraju. Poznaj szczegóły. Paulina Dusza, paulina.dusza1@wp.pl