Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
pocenie sie w kroczu - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: pocenie sie w kroczu (/t-pocenie-sie-w-kroczu)



pocenie sie w kroczu - marcinek_ - 02-19-2011 04:34 PM

pewnie zaraz spotkam obraźliwe komentarze pod moim adresem ale trudno. Mam taki problem. że nie poce sie pod pachami, na dłoniach TYLKO i WYŁACZNIE okolice krocza. Problemem by to nie było gdyby nie widoczne plamy na spodniach. Mam to od okresu dojrzewania, juz 8 lat to trwa. i tak wydzielanie potu jest dużo mniejsze niz kiedys. ma na to wpływ również kawa, oraz emocje. (wtedy jest wieksze). badania najróżniejsze mozliwe porobione, jest ok. Psycholog bardzo dobry, zaliczony.. antyperspiranty wszystkie najlepsze sprawdzone, nie pomagaja do końca wyeliminowac problemu. Z pracą nei mam problemów, założe każdy rodzaj spodni roboczych bo są one dosyc grube i przed takimi nie mam obaw, dzinsy, ciemne spodnie ok. Boje sie natomiast włozyc na siebie jasne kolory. Jest to naprawde problem. Ciagle o tym myśle, CO byście radzili ?


RE: pocenie sie w kroczu - admin - 02-21-2011 05:15 PM

Trochę dziwna sytuacja.
Może to być spowodowane brakiem włosów łonowych.


RE: pocenie sie w kroczu - elek9 - 03-09-2011 12:09 PM

Myślę że z tym problemem musisz nauczyć się żyć.