Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Czy oglądanie youtube szkodzi? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Nałogi, uzależnienia (/forum-na%C5%82ogi-uzale%C5%BCnienia.html)
+--- Wątek: Czy oglądanie youtube szkodzi? (/t-czy-ogl%C4%85danie-youtube-szkodzi)

1 2


Czy oglądanie youtube szkodzi? - kkrys7 - 03-16-2011 12:13 AM

Wiele osób twierdzi ,ze oglądanie Youtube szkodzi zdrowiu. Ciekawe ,czy chodzi o siedzenie przed ekranem czy o treści prezentowanych filmów sąd ostateczny.
Niektóre są naprawdę ciekawe i takie z których można się dowiedzieć dużo o życiu i świecie np. życie po życiu .
Dla mnie bomba. Czekam na opinie


RE: Czy oglądanie youtube szkodzi? - sylwiaju - 02-25-2015 11:08 PM

Na pewno ta strona nie szkodzi, ale trzeba jak zawsze racjonalnie z niej korzystać


RE: Czy oglądanie youtube szkodzi? - Justynako - 03-27-2015 02:17 PM

Na pewno jeśli ktoś jest uzależniony od filmików i ogląda je cały czas to jest szkodliwe, tak jak uzależnienie od gier komputerowych czy jakiekolwiek inne.


RE: Czy oglądanie youtube szkodzi? - indya - 04-10-2015 02:11 PM

Na pewno długie przesiadywanie przed komputerem szkodzi na wzrok.


RE: Czy oglądanie youtube szkodzi? - wiktoriamadak - 05-12-2015 06:38 PM

Moim zdaniem szkodzi, tak samo jak oglądanie telewizji bo ogłupia - umówmy się, na yotube większośc filmików jest po prostu dennych. Jeśli ktoś uczy się języka, ogląda jakieś wykłady itp to spoko Smile


RE: Czy oglądanie youtube szkodzi? - zuzalis - 06-15-2015 02:59 PM

Długie przesiadywanie przed ekranem szkodzi, a jak ktoś ogląda głupie filmy, piorące mózgi i jest łatwowierny to też szkodzi Wink


RE: Czy oglądanie youtube szkodzi? - balbinka5 - 07-24-2015 03:04 PM

Niektórym na pewno Smile


RE: Czy oglądanie youtube szkodzi? - OLCIA - 09-26-2015 03:42 PM

myślę, że może szkodzić dzieciom. Mój synek ogląda youtube tylko pod moja kontrolą Wink


RE: Czy oglądanie youtube szkodzi? - Aneta - 03-20-2016 06:39 PM

Ze wszystkiego trzeba korzystać z umiarem, niektórzy moi znajomi zdecydowanie nadużywają youtube'a i nie wychodzi im to na dobre :c


RE: Czy oglądanie youtube szkodzi? - WasSaw - 04-13-2016 12:55 PM

zalezy co na tym youtube ogladasz Big Grin jak jakies dziadostwo, no to rzeczywiscie moze Ci zaszkodzic. Niestety takiego syfu to jest cale mnostwo. Malo jest takich wartosciowych programow, z ktorych mozna sie cos dowiedziec itd ... No ale tak to juz jest z tym wszystkim. Na pewno jednak na yt mozesz znalezc kilka fajnych programow czy wywiadow. Naprawde wszystko zalezy od Ciebie. Jak sie bedziesz interesowac chlamem, no to niestety znajdzisz pelno takich rzeczy w necie. Lepiej poszukaj i na pewno znajdiesz cos konkretnego. A zeby nie bylo mowy o uzaleznieniu, no to o prostu kontroluj czas jaki przebysz przed kompem