Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Uroda (/forum-uroda.html)
+--- Dział: Medycyna estetyczna (/forum-medycyna-estetyczna.html)
+--- Wątek: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym (/t-wype%C5%82niacze-zmarszczek-z-kwasem-hialuronowym)

1 2


Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - bozenka - 03-25-2011 02:05 PM

Botoks to już przeżytek, obecnie na topie są wypełniacze zawierające kwas hialuronowy.
Teraz jest moda na wszystko co naturalne, organiczne i ekologiczne a kwas ten jest substancją, która naturalnie występuje w naszym organizmie, więc nie jest traktowana jako "intruz" przez nasz organizm dzięki czemu unikniemy ognisk zapalnych i ryzyko alergii jest prawie zerowe.
I powiem Wam, że te zabiegi wcale nie są aż tak drogie, jak popatrzymy na ceny lepszych kremów przeciwzmarszkowych. A zabieg daje o sto razy lepszy efekt niż krem, który nie ma cudów żeby nam wniknął w głębokie partie skóry.
Ponad to obecnie preparaty coraz częściej nie są wstrzykiwane zwykłymi strzykawkami ale elektronicznymi penami tzw. injection system. Dzięki któremu preparat precyzyjniej i równomierniej jest wprowadzony pod skórę, a i siniaki czy zaczerwienienia po zabiegu są o niebo mniejsze.


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - Gość - 03-27-2011 12:35 PM

Zgodzę się z Tobą bozenka. Moja sasiądka miała poprawianie owalu twarzy kwasem hialuronowym Modelis i jest z tego bardzo zadowolona, efekt utrzymuje się dłużej niż po botoksie. Sam zabieg jak opowiadała był bezbolesny, ale miała znieczulenie emla. Po kwasach twarz wygląda bardziej naturalnie.


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - bozenka - 03-28-2011 11:40 AM

A to nawet nie ma porównania z botoksem, po botoksie mamy sparaliżowane mięśnie twarzy na kilka miesięcy- czyli brak mimiki. Botoks bardzo wysusza skórę, w przeciwieństwie do preparatów zawierających kwas hialuronowy: modelis-do modelowania twarzy, fortelis-do wypełniania głębszych zmarszczek czy bruzd, esthelis-do likwidacji drobnych zmarszczek, czy tez wypełniania ust.
Ponad to, produkty rozpadu botoksu są szkodliwe i nie wydalane z naszego organizmu, tylko kumulują się w wątrobie. No ja nie wiem jak z taka wiedza można sobie wstrzykiwac botoks.


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - Gość - 03-29-2011 03:27 PM

Ja osobiście nigdy nie dałabym sie namówić na wstrzyknięcie botoxu, ponieważ ostatnimi czasy mówi się o nim o wiele więcej złego aniżeli dobrego. Opowiadam się za wypełniaczami zmarszczek w postaci bezpiecznych kwasów hialuronowych. Zresztą już miałam styczność z kwasem esthelis basic którym miałam delikatnie wypełniane usta. Efekt naturalny, nie sztuczny. W każdym bądź razie nie żałuje Smile


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - Gość - 04-15-2011 12:40 PM

No a mezoterapia, która poprawia wygląd skóry nie tylko na twarzy ale i dekolt, dłonie, ramiona tez jest robiona preparatami zawierający kwas hialuronowy. Przed ślubem zafundowałam sobie serie takich zabiegów preparatem mesolis i powiem wam, że żaden makijaż nie upiękniłby tak mojej buzi jak taka mezoterapia. Bo jak skóra przesuszona, niezadbana to żadna szpachla nałożona na nią nie pomoże, a wręcz przeciwnie efekt będzie teatralny i nieestetyczny.


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - Gość - 04-28-2011 12:38 PM

Mezoterapia igłowa stosowana jest nawet w przypadku wypadających włosów, łojotoku, a nawet łysienia androgenowego typu męskiego. Niemniej jednak czy ktoś się orientuje, czy preparat mesolis nadaje się do ostrzykiwania skóry głowy, czy jest przeznaczony tylko na skórę twarzy, szyi czy dekoltu?


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - bozenka - 04-28-2011 09:10 PM

Z tego co się orientuje to preparat mesolis jest głównie stosowany aby nawilżyć skórę. Na twarz, szyję, dekolt, grzbiet dłoni, w zasadzie na wszystkie powierzchnie skórne wystawione na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Po prostu tam gdzie chcemy skórę nawilżyć.


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - Gość - 04-29-2011 10:01 AM

Mesolis nie jest przeznaczony do ostrzykiwania skóry głowy. Dokładnie daje on głębokie nawilżenie skóry i pomaga odmłodzić np. twarz. Czyli zaleca się go kiedy skóra jest bardzo odwodniona, wysuszona przez słońce, na twarz, dekolt, piersi, uda, ramiona oraz część grzbietowa dłoni.


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - boreczek - 09-29-2014 07:58 PM

Z chęcia też bym sobie coś wypełniła gdyby nie te koszmarne ceny tego rodzaju zabiegów i to, że na ogół najzwyczajniej w świecie potwornie bolą. A ja niestety mam ogromny problem ze znoszeniem bólu.


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - jowitakr - 02-25-2015 12:32 PM

Zawsze można skorzystać ze znieczuleń, a efekty są wart zachodu Smile