Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Uroda (/forum-uroda.html)
+--- Dział: Medycyna estetyczna (/forum-medycyna-estetyczna.html)
+--- Wątek: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym (/t-wype%C5%82niacze-zmarszczek-z-kwasem-hialuronowym)

1 2


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - platan - 06-15-2015 12:02 PM

botoks to nazwa potoczna, wiadomo że chodzi o kwas hialuronowy


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - delilaght - 08-17-2016 10:08 PM

Ja wykonywałam botoks u dra Kosmowskiego.


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - dora74 - 12-30-2016 03:17 PM

Ja ostatnio skusiłam się na wygładzenie kurzych łapek właśnie kwasem hialuronowym i pięknie mi się wszystko wygładziło Smile Na początku też byłam zdeterminowana, zeby robić botox, ale jako, lekarz z Beauty Care Clinic poradził mi kwas hialuronowy jako bardziej bezpieczny i niealergizujący. Zobaczymy na ile mi starczy tej przyjemności Smile


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - VvvvWWW - 01-10-2017 06:00 PM

Moim zdaniem kobiety muszą zaakceptować siebie takie jakie są, bo z czasem ich wygląda nie będzie lepszy, a gorszy. Dużo słyszałem o tych zabiegach i zazwyczaj wszystkie się udają ale zawsze może być ten pierwszy raz i coś pójdzie nie tak


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - Agata_ - 02-16-2017 01:06 PM

VvvvWWW - tego typu zabiegi nie udają się, jeżeli ludzie zgłaszają się do kosmetyczek, zamiast wykwalifikowanych lekarzy. Ja byłam w AlfaMedycyna w Skoczowie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Słyszałam też, że maja dobry oddział ginekologii estetycznej, więc zainteresowanym też mogę to polecić.


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - milla - 07-12-2017 02:35 PM

Nigdy nie wybrałabym sie do kosmetyczki, która wykonuje tego typu zabiegi. Jestem zdania,że kwas hialuronowy jest pewną ingerencja w nasz organizm oraz lepiej jest wybrać się do kogoś kto w tym temacie posiada pewne doświadczenie.

Mogę ze swojej strony polecic klinikę w Gdańsku:
http://clinicadermatologica.pl/
Maja tam bardzo duże doświadczenie w tego typu zabiegach estetycznych.


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - salek - 04-24-2019 09:02 AM

Sam poddałem się takiemu zabiegi na doliny łez. Wygladało to nie za specjalnie ( jak na fotografii poniżej)
[Obrazek: ollie-pl-efekty-zabiegow-medycyny-estety...zed-po.png]


Korekty dokonuje się za pomoca ostrzyknięcia kwasem hialuronowym. Efekt jest bardzo dobry bo twarz wyglada o wiele młodzie oraz o wiele lepiej.

Warto jest wczesniej wybrać sie również na zabieg laserem frakcyjnym na twarz. Sam wykonywałem zabieg w klinice w Katowicach.
https://klinikamagnuccy.pl/laser-frakcyjny/


RE: Wypełniacze zmarszczek z kwasem hialuronowym - sasa - 06-24-2019 03:26 PM

Istnieje jakieś ryzyko związane z tego typu zabiegami? Ofertę nie trudno znaleźć. Czynność w zasadzie ogranicza się do wklepania w wyszukiwarkę klinika medycyny estetycznej warszawa. Na tych stronach nie ma jednak zbyt wielu wyczerpujących opisów, które przeciętnemu zjadaczowi chleba wszystko wyjaśnią...