Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Toksyny i pasożyty przyczyną depresji!!! - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Zdrowie psychiczne (/forum-zdrowie-psychiczne.html)
+--- Wątek: Toksyny i pasożyty przyczyną depresji!!! (/t-toksyny-i-paso%C5%BCyty-przyczyn%C4%85-depresji)



Toksyny i pasożyty przyczyną depresji!!! - animator300 - 05-03-2011 08:07 PM

Depresja traktowana jest przez medycynę konwencjonalną jako osobna jednostka chorobowa co jest nieporozumieniem.Wiem z własnego doświadczenia,że depresja może być spowodowana obecnością pasożytów w organizmie (z ich odchodów wydzielają się toksyny,następnie trafiają do krwioobiegu i zatruwają cały organizm).Dochodząc do mózgu powodują stany lękowe,zaburzenia nastroju,nerwice a jeżeli są w organizmie długi czas mogą powodować nawet choroby psychiczne!

Jeżeli masz problem z depresją,nerwicą,ADHD napisz do mnie.
Pomogłam sobie i innym,mogę pomóc także Tobie.

zyjzdrowo@vp.pl


RE: Toksyny i pasożyty przyczyną depresji!!! - hania - 06-16-2011 08:35 AM

(05-03-2011 08:07 PM)animator300 napisał(a):  Depresja traktowana jest przez medycynę konwencjonalną jako osobna jednostka chorobowa co jest nieporozumieniem.Wiem z własnego doświadczenia,że depresja może być spowodowana obecnością pasożytów w organizmie (z ich odchodów wydzielają się toksyny,następnie trafiają do krwioobiegu i zatruwają cały organizm).Dochodząc do mózgu powodują stany lękowe,zaburzenia nastroju,nerwice a jeżeli są w organizmie długi czas mogą powodować nawet choroby psychiczne!

Jeżeli masz problem z depresją,nerwicą,ADHD napisz do mnie.
Pomogłam sobie i innym,mogę pomóc także Tobie.

zyjzdrowo@vp.pl

Witaj całkowicie się z Tobą zgadzam odkąd pamiętam zawsze miałam pasożyty chyba tylko owsiki ale w 100% nie jestem pewna wiem że to one rójnują mi zdrowie nie tylko psychiczne odkąd sięgam pamięcią mam obniżony nastrój depresje lęki leczę się farmologicznie i ziołami lecz nie znalazłam jeszcze takiego sposobu aby wyleczyć się z nich.

Jeśli znasz jakiś skuteczny sposób PROSZĘ CIĘ O POMOC!!!!


RE: Toksyny i pasożyty przyczyną depresji!!! - mikołaj - 06-16-2011 08:40 AM

(05-03-2011 08:07 PM)animator300 napisał(a):  Depresja traktowana jest przez medycynę konwencjonalną jako osobna jednostka chorobowa co jest nieporozumieniem.Wiem z własnego doświadczenia,że depresja może być spowodowana obecnością pasożytów w organizmie (z ich odchodów wydzielają się toksyny,następnie trafiają do krwioobiegu i zatruwają cały organizm).Dochodząc do mózgu powodują stany lękowe,zaburzenia nastroju,nerwice a jeżeli są w organizmie długi czas mogą powodować nawet choroby psychiczne!

Jeżeli masz problem z depresją,nerwicą,ADHD napisz do mnie.
Pomogłam sobie i innym,mogę pomóc także Tobie.

zyjzdrowo@vp.pl

Nareszcie poważny powód!!!
PROSZĘ o poradę w depresji


RE: Toksyny i pasożyty przyczyną depresji!!! - klaudiarolok - 05-06-2015 06:37 PM

Jestem głęboko przekonana, że pasożyty albo jakieś inne patologiczne stany organizmu wpływają na psychikę i ogólnie samopoczucie. Polecam po prostu przestawić się na zdrowe jedzenie, można też wykonać oczyszczzenie organizmu i taki detoks. Nie musi być na początku przyjemnie ale warto.


RE: Toksyny i pasożyty przyczyną depresji!!! - karjes - 06-15-2015 02:26 PM

Całkowicie się zgadzam. Tylko czasami na prawdę ciężko jest dotrzeć do tego. Wiem, że na przykład borelioza może wywoływać depresję.