Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
nerwy? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Zdrowie psychiczne (/forum-zdrowie-psychiczne.html)
+--- Wątek: nerwy? (/t-nerwy)



nerwy? - pcdamian - 05-12-2011 08:39 AM

Witam, mam taki problem, narzeczona mnie zostawiła... nasz związek był piękny bez ani jednej kłótni, było mi jak w bajce, z dnia na dzień powiedziała mi do widzenia, teraz od ponad tygodnia nie mogę nic jeść, jak coś zjem to zwrócę, nie mogę też spać, pojawiają się krwotoki z nosa, powiedzcie mi proszę, czy w tym stanie dobrym pomysłem będzie brać leki uspokajające? Mam 23 lata. Może mnie jakoś wyratujecie Smile


RE: nerwy? - admin - 05-26-2011 12:14 PM

Przejdzie Ci z czasem. Lepiej nie spożywać leków takich jak psychotropy a zioła mają niski zakres działania.


RE: nerwy? - różyczka - 12-02-2011 06:19 PM

na takie dramaty to może zmienić środowisko? jakiś wyjazd może i wypoczynek, łatwiej poznać kogoś nowego. ja osobiście w podobnych problemach wyjeżdżam na wypoczynek, nad morzem w góry, wszystko jedno byle sporo ludzi było, mogę polecić jedno moje biuro z którego korzystam, patrona się nazywa, teraz maja konkurs i nowe promocje, http://www.patrona.pl/konkurs/, polecam


RE: nerwy? - kasgader - 02-19-2012 09:13 PM

Ja Ci mogę pomóc, napewno nie psychotropami lecz preparatami pochodzenia naturalnego o szerokim spektrum działania bo odżywiają układ nerwowy na poziomie komórkowym, regulują sen głęboki i nieuzalezniają. Aby żyć w komforcie psychicznym trzeba komuś zaufać . Są to preparaty zatwierdzone przez;JMP i WHO(tjMiedzynarodowa Organizacja Zdrowia)halinavis@wp.pl


RE: nerwy? - moniaczek - 06-09-2014 10:55 AM

Mój brat cierpiał tak 3 miesiące po stracie dziewczyny.. były momenty, że nawet się opijał by złagodzić ból, jednak to potęgowało. Nie sypiał, nie funkcjonował... dopiero po połowie tego okresu zaczął się odbudowywać a potem po tych 3 miechach wrócił do siebie, czasem to wszystko wymaga czasu chociaż wiem, że taka osoba wtedy bardzo cierpi i nie mysli w ten sposób.


RE: nerwy? - klaudiarolok - 05-21-2015 03:05 PM

To prawda że czas leczy rany, ale czasami ludzie popadają w taki marazm i doła, że im dłużej to trwa tym bardziej się zapadają


RE: nerwy? - magdamoczek - 05-27-2015 12:58 PM

Nie warto chować wszystkich uczuć w sobie, bo wtedy one nas będą od środka zżerały....


RE: nerwy? - balbinka5 - 08-13-2015 01:54 PM

Mój przyjaciel właśnie przechodzi przez to samo. Ni stąd ni zowąd zostawiła go po 4 latach narzeczona podając śmieszne argumenty w ogóle nie zgodne z prawdą. Wczoraj pojechał do niej żeby z nią porozmawiać i zobaczył jak się migdali z innym. To jak strzał w policzek.