Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
proszę o poradę! - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: proszę o poradę! (/t-prosz%C4%99-o-porad%C4%99)



proszę o poradę! - gumis384 - 05-22-2011 05:14 PM

hej:/
Mam 17 lat i ponad 6 miesięcy temu miałam operację, która polegała na usunięciu pierwszych górnych żeber z obydwu stron ciała, ponieważ uciskały na żyły i tętnice co powodowało, że nie miałam dopływu krwi, np do rąk. Po operacji po malutku dochodziłam do siebie(wcześniejsze dolegliwości ustąpiły, odczuwałam ból tylko na zmianę pogody). Jednak od około miesiąca zaczęły mnie boleć dolne żebra z lewej strony i bardziej w okolicach żołądka i piersi (ogólnie piersi też mnie zaczęły dziwnie boleć). Nie to, żeby bolały mnie aż tak, że nie wytrzymuje z bólu, tylko po prostu zaczynają mnie boleć jak kładę się na brzuchu, albo jak dotykam tą stronę. I mój problem się tu zaczyna... Nie lubię lekarzy, po prostu się ich boję, sama nie wiem czemu... I właśnie nie wiem, czy przy kolejnej wizycie kontrolnej, która będzie 2 czerwca wspomnieć o tych bólach profesorowi? Ja się boję, że znów będę musiała leżeć w szpitalu, mieć te uciążliwe badania,itp. Proszę o poradę, jak ktoś wie co mi może pomóc w tych bólach oprócz lekarzaSad