Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Co to za choroba co z tym zrobić ? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Co to za choroba co z tym zrobić ? (/t-co-to-za-choroba-co-z-tym-zrobi%C4%87)



Co to za choroba co z tym zrobić ? - damian - 06-04-2011 12:33 PM

Hej
nazywam sie Damian , od roku mam problem z choroba której nie wykryto a nadal ja mam . zaczeło sie to na wakacjach po ognisku w gronie przyjaciół i , przy alkocholu , na następny dzień czyłem sie nie swojo czyli , brak sił , senność , i dziwne uczucie w głowie , a czas traciłem kontrole niewiedziałem co sie do okoła działo .... to wszystko trfało około 2 tyd.
i oczywiście w tym czasie byłem w szpitalu ale nic nie wykryto , chociaż badano mnie pod różnym kontem . Następny taki napad choroby tak jakby po następnym piciu to samo . Wiec pomyślałem ze to z picia więc nie piłem (alkochol) A kilka miesięcy później znowu spróbowałem i mam z tym problem jak , sie uporać z tym , obecnie mam taki stan i nie wiem co zrobić .

Prosze o pomoc>. Sad


RE: Co to za choroba co z tym zrobić ? - kasgader - 03-12-2012 02:44 PM

Damian ja mogę Ci pomóc ale musimy porozmawiać bo trzeba wiedzieć coś wiecej o Twoim organiżmie Halinavis@wp.pl