Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
POMOCY CO MI DOLEGA? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: POMOCY CO MI DOLEGA? (/t-pomocy-co-mi-dolega)



POMOCY CO MI DOLEGA? - Zmęczona życiem22 - 06-19-2011 04:18 PM

Rok temu w kwietniu miałam operowaną tarczyce. Powstał na niej dość duży guz który mi w całości usunięto. Przed operacja bolalo mnie tylko gardlo i miałam małe problemy z oddychaniem przez co byłam słabsza, mialam mniej energii. Ale prawdziwe problemy zaczęły sie po operacji. Na nic nie mam siły, zaczęly się stany depresyjne, zaparcia, bole brzucha, glowy, pocenie sie, uderzenia goraca, szybkie męczenie się, brak koncetracji, wogole straciłam radość życia. Ponadto mam problemy z układem płciowym, mam plamienia, problemy skórne, bolą mnie stawy, zęby się psuja strasznie- już nie mam3 zębów. Ponadto na nogach pojawiły sie widoczne żyły i Ogromna ilość pajączków. TSH mam w tym momencie 6,32 więc mam niedoczynność,lekarz powiedział że powinnam mieć TSH w granicy 1.od tygodnia dopiero biorę po pół tabletki eutyrox 75. Zażywam również tabletki anty na regulację cyklu brałam cyprest kontracept a teraz mam zapisana midianę. Mam dość czy jest jakieś rowiązanie, najgorsze sa te nogi bo żyły bolą a pajączki wyglądają okropnie, tak że brzydzę się swojego ciała. MAM DOŚĆ pomóżcie!Od czego te objawy jak sobie pomóć naprawdę nie widzę już rozwiązania, znaczy tylko jedno: koniec