Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Długość życia - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Zdrowy tryb życia (/forum-zdrowy-tryb-%C5%BCycia.html)
+--- Wątek: Długość życia (/t-d%C5%82ugo%C5%9B%C4%87-%C5%BCycia)

1 2


Długość życia - 79Darek79 - 06-30-2011 11:22 AM

Korzystając z wolnej chwili przeszukiwałem niedawno różne strony internetowe. Przypadkiem znalazłem dotyczącą przepowiedzenia długości życia (temat ciekawy dla chyba niemal każdego): http://poznajdate.com Wykonałem test i okazało się, że wyszedł taki sam wynik jak kiedyś kiedy byłem u dwóch wróżek w podobnej sprawie. Ciekawe dlaczego wyszło to samo... ?

Jak ktoś ma ciekawe spostrzeżenia na ten temat (medyczne, astrologiczne, itp.) - proszę o wpisy.


RE: Długość życia - ania_1992 - 03-26-2012 08:45 PM

Takie strony na pewno nie są w stanie ocenić Twojego stanu zdrowia, a co więcej długości życia.


RE: Długość życia - jud-dud - 02-26-2015 04:10 PM

Zgadzam się, to nie jest wiarygodne źródło, ocenia twój prawdopodobny wiek na podstawie prostej numerologii..


RE: Długość życia - daisy.cat - 03-18-2015 02:25 PM

Myślę że każdy z nas powinien przede wszystkim zadbać o zdrowie. Zamiast robić testy polecałabym poczytać na temat choroby która może spotkać każdą kobietę - Rak szyjki macicy . Polecam lekturę również mężczyznom, bo może dzięki wam uda się pomóc ukochanej osobie Smile


RE: Długość życia - Malinka - 03-23-2015 01:01 PM

Takie strony to głupota, nie warto nimi sobie zawracać głowy.


RE: Długość życia - jessk - 04-03-2015 02:43 PM

Jeśli ktoś wierzy we wróżki to i takie strony pewnie dla niego są wiarygodne...


RE: Długość życia - indya - 04-10-2015 02:15 PM

(06-30-2011 11:22 AM)79Darek79 napisał(a):  Korzystając z wolnej chwili przeszukiwałem niedawno różne strony internetowe. Przypadkiem znalazłem dotyczącą przepowiedzenia długości życia (temat ciekawy dla chyba niemal każdego): [wymoderowano] Wykonałem test i okazało się, że wyszedł taki sam wynik jak kiedyś kiedy byłem u dwóch wróżek w podobnej sprawie. Ciekawe dlaczego wyszło to samo... ?
Pewnie po to, żebyś mógł rozsyłać spam po forach. Przeznaczenie jak nic Tongue


RE: Długość życia - lenabratel - 05-19-2015 08:25 PM

Długość życia obliczona przez wróżkę - no zastanówcie się sami ile to warteWink


RE: Długość życia - martynaly1991 - 03-20-2017 08:50 PM

Również jestem zdania , że długość życia nie powinno się oceniać w ten sposób . Najważniejsze jest zadbać o siebie i w miarę możliwości samemu wydłużyć sobie życie .


RE: Długość życia - Weronikatym - 07-17-2017 12:02 PM

jestem pewna że to nie działa ;p ale z ciekawości czystej wyszło mi 77 lat