Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
denerwowanie się problemy - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: denerwowanie się problemy (/t-denerwowanie-si%C4%99-problemy)



denerwowanie się problemy - joanna - 05-25-2009 01:13 PM

czy moglabym prosic o odpowiedz na pytanie jezeli bardzo sie zdenerwuje to mam problemy z oddychaniem serce odmawia mi posluszenstwa czuje klucie w klatce piersiowej i dretwieje mi lewa reka trace przytomnosc to trwa chwile ale ja potem nie pamietam tego momentu co to moze oznaczac?czy powinnam zrobic jakies badania?


RE: denerwowanie się problemy - Gość - 10-18-2009 02:51 PM

Hej!
Objawy podobne jak przy nerwicy, ale najlepiej skonsultuj się z lekarzem pierwszego kontaktu, by zrobił podstawowe badania.
Techniki relaksacyjne zapewne pomogą, a nie zaszkodzą, więc warto spróbować.
Pozdrawiam!


RE: denerwowanie się problemy - Gość - 02-23-2010 04:33 PM

Hej!
Jestem osobą bardzo nerwową tzn często krzyczę, płacze z byle jakiego powodu a niekiedy strasznie mnie kuje w sercu i pocę się bardzo oraz mam problemy z zasypianiem nie lubię ciszy muszę oglądać telewizje albo słuchać muzyk ponieważ gdy jestem w ciszy płacze i mysle o tym jaka jestem głupia, wydaje mi się że wszyscy tak myślą gdy na mnie patrzą i jak z kimś rozmawiam to tą rozmowę przeżywam później że coś głupiego powiedziałam. Proszę a radę czy coś mi dolega albo jak zmienić to....
NIEZNAJOMA


RE: denerwowanie się problemy - Gość - 10-10-2010 03:44 PM

Walnij się w łeb baranino


RE: denerwowanie się problemy - marek1966 - 10-28-2010 05:12 PM

Ja stosuje caly czas naturalny produkt na bazie ziół Rhodiolin, pozwala mi latwiej radzic sobie ze stresem i lepiej podejmować decyzje. Link do niego:
http://zdrowoisportowo.pl/2/62/84,rhodiolin.html


RE: denerwowanie się problemy - elek9 - 03-09-2011 12:06 PM

Niestety z tym problemem trzeba udać się do psychiatry ja też takie objawy miałam ale to trzeba cierpliwości bo na jednej wizycie to się nie zakończy .Próbowałam różnych leków no i wreszcie popadłam na odpowiedni dzięki któremu mogę normalnie funkcjonować .


RE: denerwowanie się problemy - kasgader - 02-17-2012 10:08 PM

(05-25-2009 01:13 PM)joanna napisał(a):  czy moglabym prosic o odpowiedz na pytanie jezeli bardzo sie zdenerwuje to mam problemy z oddychaniem serce odmawia mi posluszenstwa czuje klucie w klatce piersiowej i dretwieje mi lewa reka trace przytomnosc to trwa chwile ale ja potem nie pamietam tego momentu co to moze oznaczac?czy powinnam zrobic jakies badania?

Pani Joasiu! Musi Pani odżywić układ nerwowy , potrzebne są witaminy z grupy:B; i to pochodzenia organicznego czyli naturalnego. Bo psychotropy uzalezniają. Przy stresie następuje skurcz mięsni gładkich i to jest typowe dla nerwicowców . Ja biorę PAX, są to kapsułki ziołowe ale zioła a zioła. Moje są produkowane w unikatowy sposób i sa zatwierdzone przez JMP-najwyższa jakość oraz WHO-tj Swiatową Organizacja Zdrowia. PAX to spokój zawiera wszystkie vitaminy pochodzenia naturalnego w 100% i są to kriopróżniowo rozdrobnione roślinki w -196 stopniach C. Mają wchłanialność 98% a zioła z Apteki max 7-14%. Moze Pani do mnie napisać halinavis@wp.pl