Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
diagnoza ciąży? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Sfera intymna (/forum-sfera-intymna.html)
+--- Dział: Ciąża (/forum-ci%C4%85%C5%BCa.html)
+--- Wątek: diagnoza ciąży? (/t-diagnoza-ci%C4%85%C5%BCy)



diagnoza ciąży? - joanna - 05-25-2009 01:21 PM

Witam!Czy mogę być w ciąży jeżeli spóżnia mi się miesiączka tylko dwa dni mimo iż mam nie regularne cykle?Poza tym powiększają mi sie piersi i nie mam żadnych innych objawów.jestem troche zdenerwowana ponieważ w kwietniu(2008r.)poroniłam i okropnie się boję. dodam jeszcze że mam lekkie bóle u dołu brzucha i napięty brzuch tak jakbym miała wzdęcia. dosyc często sikam i okropnie mam duży apetyt i łaknienie. czy możliwe jest że jestem w ciązy nie robiąc sobie żadnych testów i nie mając jeszcze wizyty u lekarza??


RE: diagnoza ciąży? - Gość - 05-25-2009 01:21 PM

W sytuacji gdy nastąpił w poprzedzającym czasie stosunek płciowy warto wykonać testy.


RE: diagnoza ciąży? - Gość - 05-25-2009 01:21 PM

własnie chcialam dzisiaj go zrobic ale nie zdazylam bo dostalam miesiaczke. jestem okropnie zla i napewno nic z tego nie bedzie.mam wrazenie ze juz wogole nic nie bedzie. zapomnialam dodac ze moj narzeczony ma 34 lata i moze to ma na jakis wplyw. nie wiem! jestem okropnie rozczarowana a tak bardzo chcialabym miec malego bobaska. dziekuje za odpowiedz.


RE: diagnoza ciąży? - kamil - 05-25-2009 01:22 PM

wiek partnera nie gra roli no może poza tym, że w tym wieku może pojawić się prostata (wcześniejsza).


RE: diagnoza ciąży? - boreczek - 09-29-2014 07:54 PM

Najlepiej udać się do specjalisty, ciąża to jednak bardzo delikatny temat.


RE: diagnoza ciąży? - Ania22 - 02-27-2017 07:48 PM

Możliwe że masz jakieś problemy z zajściem w ciążę. Najlepiej odwiedź specjalistę i porozmawiaj z nim o tym problemie.