Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
jak nabrać masy? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Uroda (/forum-uroda.html)
+--- Dział: Dieta (/forum-dieta.html)
+--- Wątek: jak nabrać masy? (/t-jak-nabra%C4%87-masy)



jak nabrać masy? - wojtek - 05-25-2009 01:24 PM

witajcie.

moje pytanie i sam problem są bardzo nietypowe, jednak prosiłbym aby pytania nie lekceważyć. mam 20 lat, 185 cm wzrostu i ważę 70 kg. chciałbym jednak przybrać na wadzę. stosowałem kilka diet, ćwiczyłem i nic. obecnie jem wszystko jak leci, jem bardzo dużo i nic. co zrobić w takiej sytuacji? dodam, że mam ten problem już prawie 5 lat. od 15 roku życia moja waga nie zmieniła się. niepokoi mnie to. zastanawiam się czy nie mam tasiemca.

z góry dziękuje za odpowiedzi.



RE: jak nabrać masy? - Gość - 05-25-2009 01:24 PM

Masz dobrą wagę.


RE: jak nabrać masy? - Gość - 06-22-2009 11:20 AM

mam ten sam problem co wojtek powyzej (pozdrawiam przy okazjiSmile) Mam 21 lat i 190 cm wzrostu no i waga 69 kilogramow takze stosowalem rozne diety odzywki. I nic nie pomaga. Tak jak kolega wyzej borykam sie z tym juz kilka lat i nic waga sie nie zmienia a nawet czasami maleje. Lekarz ogolny zlekcewazyl moj problem mowiac mi ze z czasem masa sama przyjdzie jednak od jego słów minęlo juz 2 lata a waga minimalnie spadla. nie wiem co robic. Może jakis metabolik? prosze o pomoc


RE: jak nabrać masy? - Gość - 04-29-2010 11:08 AM

Witaj,

Poczytaj o suplementach diety. Myślę, że mogą Ci pomóc.

Pozdrawiam serdecznie,
Chi Kung Tai - Ścieżka zdrowia, długowieczności i sztuki walki


RE: jak nabrać masy? - animator300 - 05-03-2011 08:28 PM

Wykonaj badanie na obecność pasożytów - morfologia z rozmazem (tam jest poziom eozynofili i jeżeli jest przekroczony to świadczy o obecności pasożytów).Badania kału nie rób bo szkoda czasu.Może wyjść za 20 razem bo w danej próbce kału może akurat nie być jaja pasożyta.

Jeżeli okaże się że je masz napisz do mnie to pomogę je usunąć.

zyjzdrowo@vp.pl


RE: jak nabrać masy? - kasgader - 02-17-2012 09:15 PM

(05-25-2009 01:24 PM)wojtek napisał(a):  witajcie.

moje pytanie i sam problem są bardzo nietypowe, jednak prosiłbym aby pytania nie lekceważyć. mam 20 lat, 185 cm wzrostu i ważę 70 kg. chciałbym jednak przybrać na wadzę. stosowałem kilka diet, ćwiczyłem i nic. obecnie jem wszystko jak leci, jem bardzo dużo i nic. co zrobić w takiej sytuacji? dodam, że mam ten problem już prawie 5 lat. od 15 roku życia moja waga nie zmieniła się. niepokoi mnie to. zastanawiam się czy nie mam tasiemca.

z góry dziękuje za odpowiedzi.

Raz w roku należy się odrobaczyć i to jesienią. VERMOX-jest na receptę. Następny etap to pozbycie się toksyn z organizmu bez względu na wagę. Potem sukcesywnie doprowadzać organizm do równowagi biologicznej za pomocą biologicznie aktywnych dodatków do żywienia wtedy Twój organizm poradzi sobie ze wszystkimi niedociągnięciami zdrowotnymi. Mogę pomóc-halinavis@wp.pl


RE: jak nabrać masy? - przemek20 - 12-26-2014 06:39 PM

zacznij dobrze jeść na mase


RE: jak nabrać masy? - marek20 - 02-03-2015 10:38 PM

zacznij jeść 2gramy białka na 1kg masy ciała


RE: jak nabrać masy? - adam20 - 02-13-2015 09:37 PM

kup jakieś odżywki na mase jakieś białko i moze coś przytyjesz


RE: jak nabrać masy? - halina8 - 02-28-2015 12:33 AM

Na pewno warto zastosować koktajle proteinowe!