Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
peelingi - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Uroda (/forum-uroda.html)
+--- Dział: Kosmetyki i pielęgnacja ciała (/forum-kosmetyki-i-piel%C4%99gnacja-cia%C5%82a.html)
+--- Wątek: peelingi (/t-peelingi)

1 2


peelingi - madzia - 05-25-2009 02:38 PM

Jakie polecacie peelingi do twarzy?
Chodzi mi o złuszczenie naskórka w możliwie jak najmniej boleśniejszy sposób.
Może być długotrwały.


RE: peelingi - admin - 02-19-2011 01:18 PM

kwas migdałowy a z typowych peelingów peeling enzymatyczny.


RE: peelingi - misiek - 10-22-2011 05:46 PM

(05-25-2009 02:38 PM)madzia napisał(a):  Jakie polecacie peelingi do twarzy?
Chodzi mi o złuszczenie naskórka w możliwie jak najmniej boleśniejszy sposób.
Może być długotrwały.

bacillus ferment to naturalne enzymy proteolityczne , są produkowane przez bakterie z rodzaju bacillus. Kompozycja bakterii zawarta w kosmetykach probiotycznych nie tylko stymuluje regenerację naskórka ale przy tym działa łagodząco na skórę, jest w pełni bezpieczny i hypoalergiczny.
zajrzyj http://vitalkosmetyki.pl


RE: peelingi - laewek - 01-27-2012 11:28 AM

hej polecam czarne mydło gomage jest delikatne i skuteczne a co najważniejsze 100%naturalne dostepne w jaskini solnej almonis(maja tez wysylke)


RE: peelingi - karo.palka - 09-28-2014 05:10 PM

Ja lubię kosmetyki z Ziai i Bielendy i ich peelingi naprawdę dobrze się sprawdzają. Dla mnie zaletą jest też ich naprawdę bardzo przystępna cena, która zachęca do kupnaSmile


RE: peelingi - ela.m - 02-19-2015 10:35 PM

Zdecydowanie najlepiej zdecydować się na peelingi przygotowane z naturalnych składników. Można nawet samemu zrobić taki przy użyciu fusów z kawy!


RE: peelingi - Justynako - 03-27-2015 02:16 PM

Polecam peelingi enzymatyczne na przykład z Biochemii Urody, albo tonik Norel z kwasem chyba migdałowym - codziennie stosowanie to taki mini peeling Smile


RE: peelingi - kamaladysz - 05-07-2015 07:55 PM

Chyba kwasy są najbardziej efektywne ale trzeba pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej, w sensie kremach z filtrem. Jeśli chodzi o mechaniczne złuszczanie to polecam korund - odrobinę wymieszać z żelem do twarzy czy jakimś mleczkiem i masować- tylko bardzo, bardzo delikatnie bo można sobie krzywdę zrobić a się w ogóle nie czuje tego tarcia. Dopiero później Big Grin


RE: peelingi - Chorowitka - 07-24-2015 03:12 PM

Ja używam delikatnego peelingu z Avonu lub z Garniera. Nie podrażniają skóry, a ładnie złuszczają naskórek.


RE: peelingi - Derena - 08-12-2015 01:39 PM

a jaki według was byłby dobry peeling dla cery naczynkowej z trądzikiem?