Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
7 tygodniowe plamienia prosze o pomoc !!! - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Sfera intymna (/forum-sfera-intymna.html)
+--- Dział: Dolegliwości intymne (/forum-dolegliwo%C5%9Bci-intymne.html)
+--- Wątek: 7 tygodniowe plamienia prosze o pomoc !!! (/t-7-tygodniowe-plamienia-prosze-o-pomoc)



7 tygodniowe plamienia prosze o pomoc !!! - nesiulka - 08-10-2011 11:06 PM

witam panstwa

mam 18 lat i od kilku tygodni mam bardzo dziwne obfite krwawienia, wlasciwie czarno ciemne plamienia o kolorze czekolady, do tego so strasznie bolesne nie wiem co mam robic

mieszkam w uk, bylam w angielskiej klinice i robilam badania krwi by sprawdzic czy nie jestem w ciazy i moczu czy nie mam infekcji
niedawno mialam konsultacie z lekarzem i on powiedzial ze mi nic nie jest ze testy wyszly negatywnie

do tego jestem na tabletkach antykoncepcyjnych i bralam je przez te tygodnie w trakcie tych plamien

to napewno nie moze byc okres i przez tabletki bo lekasz mi przepisal tydzien po tym jak to plamienie sie zaczelo

opisze jak to przebiegalo

1-2 tygodni drobne krwawienie i lekko mnie bolal brzuch
3 tydzien plamienie zaczelo sie robic coraz intensywniejsze i ciemniejsze
4 tydzien mialam straszne bole brzucha i ogromne czarno- krwawe plamienia
5-7 tygodni moje plamienia staly sie obfitsze i mialo kolor czekoladowo czerwony z reszteczkami krwi a bul w podbrzuszu byl straszny
i jest tak do dzis Sad
to nie jest normane jak mowil moj lekasz

prosze mi pomoc Sad

czekam na mozliwie szybka odpowiedz


RE: 7 tygodniowe plamienia prosze o pomoc !!! - Meme0409 - 11-26-2011 07:30 PM

Plamienia z pochwy s a jednym z objawów raka szyjki macicy. Warto poczytac o nim na stronie.
http://tojefura.com/rak-szyjki-macicy.html
Shy


RE: 7 tygodniowe plamienia prosze o pomoc !!! - bozenka - 12-21-2011 10:28 PM

Bez przesady, że to od razu rak. Ale cytologię warto zrobić.


RE: 7 tygodniowe plamienia prosze o pomoc !!! - kasgader - 02-19-2012 09:38 PM

4 lata wstecz moja córka miała nieregóralne miesiączki i bardzo bolesne. Okazało się ze ma zaburzenie gospodarki chormonalnej. Odkryła to moja znajoma lekarka która ją zbadała na aparacie SENSITIF- nie wiem czy dobrze nazwałam ten aparat .okazało się że ma chory układ trawienny i wazny filtr organizmu- WĄTROBA oraz kandida w całym organiżmie. Dostała przez pół roku (biologicznie aktywne dodatki do żywności) czyli doprowadziliśmy jej organizm do równowagi biologicznej i ma się zdrowo.Warto zaufać czasami.halinavis@wp.pl


RE: 7 tygodniowe plamienia prosze o pomoc !!! - karo.palka - 09-28-2014 05:04 PM

Do dobrego specjalisty przede wszystkim się wato wybrać.


RE: 7 tygodniowe plamienia prosze o pomoc !!! - mariankako - 05-20-2015 06:37 PM

No, musisz iść do dobrego lekarza. Na pewno na jakiś lokalnych stronach znajdziesz opinie o lekarzach i wybierzesz takiego z dobrym podejściem do pacjenta. Powodzenia!


RE: 7 tygodniowe plamienia prosze o pomoc !!! - wiktoriamadak - 05-21-2015 09:29 PM

Popytaj znajomych albo mamy na pewno poleci Ci kogoś dobrego